اولین برند شاپ زنانه سامسونگ افتتاح شد

دیروز سامسونگ اعلام کرد که اولین برند شاپ خود را در هند با پرسنل زنان افتتاح کرده است. افتتاح این فروشگاه همزمان با جشن روز جهانی زن بود. غول کره ای این فروشگاه را به عنوان بخشی از ابتکار PoweringDigitalIndia# افتتاح می کند. این برند شاپ در منطقه احمد آباد، شهر گجرات کشور هند واقع شده است، قصد دارد با توامندسازی زنان هندی، سهم بازار سامسونگ را در این کشور تقویب کند. برند شاپ زنانه سامسونگ همچنین مجهز به یک کافه هوشمند سامسونگ است که همه کارمندان مشغول در آن هم زن استخدام می شود.

اولین برند شاپ زنانه سامسونگ
اولین برند شاپ زنانه سامسونگ

علاوه بر این، مدیران این برند شاپ، مشاوره تجربه سامسونگ و سایر کارمندان آموزش هایی در مورد اکوسیستم گلکسی سامسونگ را به همراه سایر آموزش های تخصصی از جمله حسابداری، مدیریت موجود و خدمات مشتری فرا گرفته اند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

کن کانگ، رئیس و مدیرعامل سامسونگ جنوب غربی آسیا در بیانیه ای گفت که این شرکت از افتتاح برند شاپ تماما زنانه خود در هند هیجان زده است و از مزایای تیم زنانه قدردانی می کند. این شرکت ادعا می کند که به امکانات این فروشگاه اعتماد کامل را دارد. کن کانگ همچنین مدعی است که سامسونگ بر افزایش تعداد زبان در محل کار خود تمرکز کرده است. علاوه بر این، سامسونگ امیدوار است که نسل بعدی مدیران زن خود را توسعه دهد.

لازم به ذکر است که این فروشگاه کاملا زنانه با کارکنان محترم می باشد. ولی بدان معنا نیست که تنها زنان می توانند برای خرید وارد این فروشگاه شوند. بلکه مشتریان زن و مرد می توانند از آن استفاده بکنند. و تنها تفاوت آن با دیگر برند شاپ های سامسونگ این است که در تمام قسمت ها یک زن به شما کمک خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر