اولین تصویر دستی ردمی کا ۴۰ پرو فاش شد

دو هفته قبل از رونمایی یک عکس واقعی از گوشی پرچمدار ردمی کا ۴۰ پرو در وب را مشاهده کردیم که اجازه بررسی پنل عقب آن را به ما می داد.

طراحی ماژول دوربین اصلی شبیه به ماژول دوربین می ۱۱ است که شامل چهار سنسور با رهبری سنسور اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی است.

ردمی کا 40 پرو

چند روز پیش، سری ردمی کا ۴۰ گواهینامه صنعت و فناوری اطلاعات PRC را دریافت کرد. بنابراین می دانیم که ردمی کا ۴۰ پرو از یک صفحه نمایش آمولد ۶.۸۱ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ پیکسل دریافت خواهد کرد که باید از نرخ تازه سازی ۱۲۰ هرتزی و دامنه دینامیکی +HDR10 پشتیبانی می کند.

ردمی کا ۴۰پرو به پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ و حداکثر ۱۲ گیگابایت رم و همچنین باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز خواهد شد. ماژول دوربین این دستگاه علاوه بر سنسور اصلی ۱۰۸ مگاپیکسل دارای سنسور های ۱۳، ۵ و ۲ مگاپیکسلی خواهد بود. دوربین سلفی آن هم ۳۰ مگاپیکسلی خواهد بود. انتظار می رود که این رونمایی در تاریخ ۲۵ فوریه برگزار شود.

احتمالا ردمی K40 بدون شارژر عرضه شود

در چند وقت اخیر، روند حذف شارژر از جعبه گوشی های هوشمند در حال گسترش است. با این حال، به نظر می رسد که در حال حاضر تنها تولید کنندگان بزرگ این رود را دنبال می کنند. ابتدا سری آیفون ۱۲ بود که این روند را ایجاد کرد.

بعد از آن شیائومی می ۱۱ و گلکسی S21 سامسونگ هم بدون شارژر به بازار عرضه شدند. گزارش های اخیر هم نشان می دهد که ردمی K40 هم بدون شارژر عرضه می شود.

برای اولین بار جعبه ردمیK40 را اخیرا دیدیم. تصویر مربوطه، توسط معاون رئیس و مدیر کل شرکت لو وایبینگ فاش شد. طبق پست، دو نسخه از این گوشی وجود خواهد داشت. یک ضخیم و دیگری نازک. با نگاهی به تصاویر، جعبه ضخیم احتمالا دارای شارژر و نازک بدون شارژر باشد.

او وایبینگ گفت: ضخیم یا نازک؟ این یک انتخاب دشوار است. از همه نظر خود را بپرسید. ما می دانیم که شیائومی می ۱۱ دارای دو نسخه جعبه بود، یک با شارژر در دیگری بدون شارژ. بنابراین احتمالا ردمی K40 هم این روند را ادامه دهد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر