اولین تصاویر لایو گوگل پیکسل ایکس ال فاش شد

تصاویر واقعی گوش هوشمند آینده گوگل پیکسل در فضای وب منتشر شده است که احتمابا گوگل پیکسل ایکس ال نامیده خواهد شد.

این تصاویر تنها با توجه به تاریخی که در صفحه قبل گوش نشان داده شده است، شب گذشته گرفته شده اند. این دستگاه یک صفحه نمایش با حاشیه های قابل توجه دریافت خواهد کرد. در مرکز بالای صفحه نمایش هم یک دوربین سلفی تعبیه شده است.

گوگل پیکسل ایکس ال

در تصاویر به پشتیبانی NFC و همچنین وجود اسلات برای دو سیم کارت اشاره شده است. تا کنون هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات این گوشی فاش نشده است.

گوگل پیکسل ایکس ال

ولی بعید است که گوگل این دستگاه را قبل از پایان سال جاری عرضه کند، چون که گوگل پیکسل ۵ و گوگل پیکسل ۴a 5G به تازگی منتشر شده اند.

pixel xl
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

یک رنگ ابی باریلی از گوگل پیکسل ۴a فاش شد

گوگل هرگز شرکتی نبود که به حمل نسخه های رنگی فانتزی گوشی های هوشمند خود مشهور باشد. با این حال، امروزه گوشی های هوشمند رنگی یک روند قوی در صنعت هستند. از این گذشته، تنها سیاه و سفید با گذشت زمان کسل شده است. امروزه ما شاهد پنل های پشتی شیب دار، مات و بسیاری از طرح های دیگر هستیم که کمی جذابیت گوشی ها را بیشتر می کنند.

از گوگل پیکسل ۴، گوگل تصمیم گرففت با رونمایی یک گزینه رنگی نارنجی رنگ های گوشی های هوشمند خود را افزایش دهد. زمانی که این شرکت پیکسل ۴a را رونمایی کرد، انتظار می ررفت که این روند را دنبال کند، اما جای تعجب داشت که این شرکت تنها یک گزینه رنگی سیاه عرضه کرد.

گوگل پیکسل ایکس ال

این ممکن است برای برخی از مشتریان مهم نباشد، اما ممکن است برای برخی دیگر خسته کننده باشد. خوب، بعد از انتشار یک گوشی میان رده، غول جستجو تصمیم گرفت که یک رنگی جدید آبی باریلی را رونمایی کند.

زمانی که می بینیم نام گوگل برای این رنگ تقریبا توصیف کننده است بسیاری جالب است. این رنگ آبی نیست، بلکه به سختی می توان به آن آبی گفت. در واقع، رنگی بسیاری کم رنگ و کاملا اشباع نشده دارد این شرکت برای تنوع بخشیدن یک رنگ جدید به این دستگاه اورد و دکمه پاور را زرد رنگ کرد.

این یک مشخه طراحی منحصر به گوگل پیکسل است. جدا از رنگ جدید، این دستگاه مشخصات دقیق پیکسل ۴A را به همراه دارد. علاوه بر این، قیمت ان ۳۴۹ دلار است. شایان ذکر است که ممکن است این رنگ نسخه ویژه ای نسبت به نسخه استاندارد باشد. بنابراین به احتمال زیاد به صورت محدود عرضه خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر