اولین تلفن جهان با دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی ماه آینده عرضه می شود

اولین تلفن جهان با دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی ماه آینده عرضه می شود

اگر چه شرکت های پیشرو در صنعت تلفن های هوشمند مانند سامسونگ و اپل با اصرار بر تولید سنسور دوربین ۱۲ مگاپیکسلی برای مدت زیادی در جنگ بودند و بعد از چندی صلح کردند، اما این جنگ هنوز هم خصوصا بین تولید کنندگان چینی ادامه دارد. طبق ادعا های جدید، ماه آینده احتمال دارد یک گوشی با دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی مشاهده کنیم.

قسمت دستگاه های پرچمدار با انتخاب دوربین ۱۲ یا ۱۶ مگاپیکسلی برای زمان طولانی، بحث و جدل داشتند. اما بعد از آن هم که برخی تولید کنندگان به دوربین های ۳۲ و ۴۸ مگاپیکسی دست یافتند، حاکم بر بازار بودند. که سر انجام، سامسونگ و شیائومی نوار را به نقطه ای کاملا متفاوت بالا بردند. تا جایی که پرچمداران آنها با دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی رونمایی می شدند.

سامسونگ و شیائومی در حال حاضر در صدر رقابت دوربین قرار دارندن. با این حال ادعای جدیدی حاکی از آن است که تلفنی جدید، دوربین های موجود در پرچمدار های سامسونگ و شیائومی را با چالش می کشد، ماه آینده در دسترس خواهد بود.

تلفنی با دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی به زودی می آید

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

یک فرد خودی در “ایستگاه چث دیجیتال” در ویبو منتشر کرده است که یک تلفن هوشمند با دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی ماه آینده عرضه می شود.

ادعا شده است که پردازنده این تلفن هوشمند با یک دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی به بازار عرضه خواهد شد، اسنپدراگون ۷۶۵ خواهد بود. این اطلاعات نشان می دهد که تلفنی که دارای این دوربین با وضوح بسیار بالا باشد، پرچمدار نخواهد بود. این نشان می دهد که این تلفن هوشمند را می توان با قیمت پایین تر شاهد باشیم.

اسنپدراگون ۷۶۵ از نظر فنی از دوربین های ۱۹۲ مگاپیکسلی پشتیبانی می کند. با این حال، تا کنون نمونه از این دوربین را مشاهده نکرده ایم. و صادقانه بگوییم، نمی توان پیش بینی کرد که چند ثانیه طول می کشد تا عکس را با این وضوح بالا بگیرد.

کدام شرکت از دوربین ۱۹۲ مگاپیکسلی استفاده می کند؟

اگر چه ادعا موجودیت تلفن را نشان می دهد، اما نمی تواند سر نج را نشان دهد که کدام شرکت آن را فاش می کند. اخیرا اعلام شده است که ال جی یک گوشی ۵G با پردازنده سری اسنپدراگون ۷۶۰ عرضه خواهد کرد.

اما صادقانه بخواهیم بگوییم، رقابت مگاپیکسل بیشتر بین سامسونگ و شیائومی است که از سنسور های دوربین سامسونگ استفاده می کند. البته بیشتر سنگینی به طرف سامسونگ است زیرا در پست منتشر شده هم شماره مدل SM7250 نوشته شده است و ما همه می دانیم که شماره مدل های SM مربوط به گوشی های سامسونگ است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع androidauthority

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر