اولین خودرو هواوی در آوریل پا به جاده می گذارد

چند هفته دیگر، هواوی خودرویی را منتشر می کند اما آنچه که شما فکر می کنید نیست. این اتومبیل خودرویی با مارک هواوی نخواهد بود. هواوی بار ها و بارها اظهار داشته است که ماشین تولید نمی کند بلکه هدف کمک به شرکت های خودروی سازی در ساخت ماشین های خوب است. BAIC Blue Valley و هواوی به طور مشترک ARCFOX HBTرا رونمایی می کنند. طبق نسخه رسمی، این محصول در آوریل ۲۰۲۱ به نمایشگاه خودروی شانگهای خواهد رسید.

اولین خودرو هواوی

در سپتامبر ۲۰۱۷، هواوی و گروه BAIC همکاری تعمیض خود را اعلام کردند. BAIC و هواوی آزمایشگاه نوآوری دیویدسون ۱۸۳ را برای توسعه مشترک فناوری های اصلی و ساخت وسایل نقلیه الکتریکی پیشرفته، افتتاح کردند. در آستانه نمایشگاه خودرو شانگها در آوریل ۲۰۱۹، رئیس چرخشی هواوی،خو ژینجون اعلام کرد کهدو شریک BAIC و هواوی، یک خودروی در کلاش جهانی خواهند ساخت.

در اکتبر ۲۰۲۰، ARCFOX αT، با اتصال شبکه هوشمند هواوی و راه خل های الکترونیکی هوشمند، مردم را مورد توجه قرار داد. ARCFOX HBT مجهز به قابلیت های جدید خودروی هوشمند هواوی نتیجه تعمیق بیشتر همکاری بین طرفین معامله است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
اولین خودرو هواوی

BAIC اظهار داشت که در دسامبر سال ۲۰۲۰، هواوی رسما محصولات پرچمدار ۹۶ و میان بر خود را در بازار عرضه کرد. رئیس هواواوی از سناریو های کاربردی غنی است، مثل موانع کوچک/ مسافت طولانی، توقف های کوتاه مدت، برجستگی های نزدیک انتها، تونل ها، چهار راه ها، زیرزمین ها و غیره.

علاوه بر این، هواوی قصد دارد قیمت محصولات لیدار خود را کاهش دهد. امیدوار است که قیمت را به ۲۰۰ دلار یا حتی ۱ دلار برساند. این اطلاعات از وانگ جون، رئیس راه حل های اتومبیل هوشمند هواوی گرفته شده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر