اولین رندر سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ منتشر شد

اولین رندر سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ منتشر شد

سامسونگ باید اسمارت فون پرچمدار دیگری را در اواخر سال جاری رونمایی کند، این دستگاه جانشین گلکسی نوت ۱۰ سال گذشته خواهد بود. ما در مورد تلفن جدیدی صحبت می کنیم که قرار بود با عنوان گلکسی نوت ۱۱ وارد بازار شود، اما با توجه به اینکه در سری S سامسونگ از ۱۰ یکباره به ۲۰ رفت احتمال این زیاد است که در سری نوت خود هم این پرش را اعمال کند.

یعنی دستگاه بعدی نوت را با عنوان گلکسی نوت ۲۰ رونمایی کند. این رندر جدید که اخیرا منتشر شده است یکی از اصلی ترین رکن ها را فاش می کند که طراحی مربوط به گلکسی نوت ۲۰ است. چه کسی می داند که آیا سامسونگ در نوت ۲۰ هم از نسخه اولترا استفاده خواهد کرد؟

leakerrquandt برای جاسازی این که می تواند گلکسی نوت ۲۰ پلاس در کار باشد یا نوت ۲۰ اولترا، تصاویر خاصی را منتشر کرده است. کاور LED View یک لوازم جانبی اساسی برای محصولات پرچمداران سامسونگ است، بنابراین منطقی است که این شرکت یکی دیگر از محصولات یعنی گلکسی نوت ۲۰ را نیز ارائه دهد.

لازم به ذکر است که سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس از دوربین های گلکسی S20 اولترا استفاده می کند

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گلکسی نوت 20

به نظر می رسد که نسبت ابعاد این گوشی برابر با نسخه منتشر شده در سال گذشته است. اما این چیزی نیست که شواهد نشان می دهند. به طور قطع دوربین عقب باعث تغییر در ابعاد خواهد شد. به نظر می رسد ماژول دوربین نوت بعدی بسیار زیاد به ماژول گلکسی S20 اولترا شبیه خواهد بود. جای تعجب زیاد هم نیست، با توجه با اینکه قبلا هم انتظار داشتیم مدل بالا نوت ۲۰ دارای مشخصات مشابه گلکسی S20 اولترا فقط با یک مشخصه اضافی “قلم هوشمند” خواهد بود.

این قابل همچنین دارای دکمه های سخت افزاری در سمت راسب قاب را نشان می دهد، که به طور مرتب در تلفن های هوشمند اخیر سامسونگ مورد استفاده قرار می گرفته است. کاملا بر خلاف دکمه های گلکسی نوت ۱۰ که همه شان در سمت چپ قرار گرفته شده است.

این دور از تنها رندر نوت ۲۰ است زیرا مطمئنا در ماه های آینده رندر های بیشتری از این دستگاه خواهیم دید. با این حال با توجه به وضعیت فعلی جهان که در مورد همه گیری کرونا ویروس و تمام پیامد های آن به وجود آمده است، خواهیم دید که آیا سامسونگ همانند برنامه ریزی نوت ۲۰ را در اوت سال جاری، به طور معمول رونمایی خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع Roland Quandt

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر