اولین رندر های شیائومی می ۱۰ لایت

سری شیائومی می ۱۰ رسما در چین آشکار شد، اگر چه صادقانه بگوییم ممکن است این آشکار سازی کامل نباشد. با شروع اضافه شدن یک مدل لایت از نسل هشتم دستگاه های این شرکت خط میانی را مورد بررسی قرار می داد. بنابراین تعجب برانگیز است که اگر شیائومی می ۱۰ لایت وجود داشته باشد و اگر چنین باشد چگونه از می ۱۰ متفاوت خواهد بود. الگویی که بیشتر برای مردم غربی طراحی شده است، می تواند این دستگاه در قالب شیائومی می سی سی ۱۰ وارد آسیا شود. این رندز های اولیه همچنین طراحی آن را نشان می دهد.

شیائومی می ۱۰ لایت (می سی سی ۱۰) با نمایش عملکرد نمایشگر و مجموعه دوربین عقب سیرکولار

شیائومی می 10 لایت

از آنجا رندر رسمی نیست، اجازه دهید بیشتر به عنوان یک سرنخ مشخص در نظر بگیریم. به احتمال زیاد ما یک صفحه نمایش سوراخ پانچ دار در این دستگاه پیدا کنیم که اکنون در دنیای مدرن گوشی های هوشمند یک گزینه ثابت است. در اطراف این رندر مرز پایین گوشی نسبتا متقارن است، گر چه به احتمال زیاد مرز و قسمت پایینی مشهودتر خواهد بود. در قسمت بالا می توانیم یک کلیپ که برای گوش است را ببینیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اما در مورد طراحی عقب این دستگاه، تفاوت بسیار زیادی با می ۱۰ دارد. به جای اینکه یک ترکیب عمودی دوبین را داشته باشیم یک ماژول دایره ای مشاهده می شود که در مرکز پشتی بالای این گوشی قرار گرفته است. این ماژول شامل ۴ سنسور است، در حالی که فلاش LED بلافاصله از سنسور ها در زیر قرار می گیرد. سنسور اولیه توسط حلقه کرومیک معرفی شده در نسل گذشته احاطه شده است تا بتواند اصلی تر در لمس با دیگر لنز ها به نظر می آید.

شیائومی می 10 لایت

در حال حاضر خبر های مربوط به شیائومی می سی سی ۱۰ با نام شیائومی می ۱۰ لایت به اینجا ختم می شود. در سطح سخت افزاری، می توانیم فرض کنیم که می تواند با پردازنده کوالکام اسنپدراگون ۷۲۰، ۷۳۰ و یا ۷۶۵ به همراه ۶ یا ۸ گیگابایت رم و ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت حافظه وارد صفحه شود.

نظر شما در مورد این رندر های جدید چیست؟ آیا اعتقاد دارید که این نوع طراحی جذابیت بیشتری در بین طراحی گوشی های هوشمند پیدا خواهد کرد؟ نظراتتون را زیر همین پست برامون کامنت کنید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر