اولین رندر هواوی میت ۴۰ با طراحی بی نظیر منتشر شد

بعد از انتشار سری هواوی P40، پرچمدار بعدی هواوی باید هواوی میت ۴۰ باشد. مانند مدل های قبلی سری میت ۴۰ باید رونمایی شود. اگر چه در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی در مورد این دستگاه وجود ندارد، اما اولین مجموعه رندر های این گوشی هوشمند در دسترس است.

خبر اخیر یک انحراف کامل از درک مصرف کنندگان از تلفن های همراه هواوی است. رندر های اخیر هواوی میت ۴۰ نشان می دهند که این گوشی هوشمند با طراحی بی نظیر همراه خواهد بود. این بار طراحی متفاوت از گذشته و بسیار جذاب را شاهد خواهیم بود.

اولین رندر هواوی میت ۴۰ با طراحی بی نظیر منتشر شد

میت 40

اول از همه اجازه دهید نگاهی به دوربین این دستگاه داشته باشیم. هواوی میت ۴۰ با دوربین پنچ گانه رونمایی می شود. چهار سنسور دوربین به همراه یک فلاش در یک محظه ماتریسی قرار دارند.

با این حال دوربنی دیگری نیر در زیر این محفظه ماتریسی وجود دارد. این سنسور مستقل با توجه به نوشته “۱۰۰X” به احتمال قریب به یقین مربوط به زوم ۱۰۰ برابری است. البته بزرگترین ویژگی دستگاه طراحی پشت آن است که طراحی جدید ثانویه را به ارمغان می آورد.

همانطور که در تصاویر هم گویا است، این صفحه نمایش ثانویه سیگنال های زمان، پاور، وای فای، ساعت زنگ دار و شبکه را نشان می دهد. البته اعتقاد بر این است که این صفحه نمایش عملکرد های بیشتری هم دارد، مثل یک تایمر خودکار، منظره یاب و غیره.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این اولین باری است که چنین طراحی از هواوی خواهیم دید. با این حال این صنعت کاملا هم جدید نیست. چون که قبلا میزو پرو ۷ هم از صفحه نمایش ثانویه مشابه استفاده کرده است. اما در میزو پرو ۷ دوربین های عقب دوگانه در صفحه نمایش ثانویه تعبیه شده بود.

میت 40

اما در بخش صفحه نمایش، ما به راحتی در این تصاویر صفحه نمایش منحنی سه بعدی را شاهد هستیم که بیشتر شبیه به هواوی میت ۳۰ پرو است. علاوه بر این می توانیم ببنیم که هیچ شکاف و سوراخی در صفحه نمایش وجود ندارد.

از همین الان هم گمانه زنی هایی ادعا می کنند که این شرکت از دوربین زیر نمایش استفاده خواهد کرد. با این حال، فناوری دوربین زیر صفحه نمایش هنوز در دست توسعه است. ممکن است استفاده هواوی از این قابلیت امکان پذیر نباشد. بهترین شرط، طراحی دوربین پاپ آپ است که ایده بدی هم نخواهد بود.

در کل، این نسخه از هواوی میت ۴۰ هنوز هم بسیار خیره کننده است و طراحی آن خلاقانه است. که کاملا هم از فناوری برخوردار است. بدیهی است که طرفداران هواوی از دیدن این طراحی خوشحال خواهند شد. با این حال، هواوی دشمن های زیادی دارد(بیشتری این دشمنی از طرف ایالات متحده است). این دشمنان به احتمال زیاد از طرح انتقاد می کنند.

در کل، هواداران هواوی هنوز هم نباید خیلی هیجان زده باشند چون که این فقط یک تصویر رندر است و ممکن است به واقعیت هم تبدیل نشود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizchina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر