اولین ساعت هوشمند شیائومی با نام Mi Watch Revolve

اولین ساعت هوشمند شیائومی با نام Mi Watch Revolve

شیائومی یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات سخت افزاری و محصولات الکتریکی در بازار های جهانی می باشد و طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است واقعا هم محصولات بسیار با کیفیت و جذابی را به بازار های جهانی عرضه می کند.

این شرکت دستبند های معروف سری می بند را راهی بازار های جهانی کرده است و کمتر شرکتی می تواند دستبند هایی با این مشخصات و با این قیمت راهی بازار های جهانی بکند که با اختلاف بسیار زیاد این شرکت در صدر این محصول قرار دارد.

شیائومی فقط سری ساعت های خود را در داخل چین عرضه کرده است که این بار می خواهد ساعت های هوشمند خود را به غیر از بازار چین عرضه کند که قطعا جذابیت های بسیار فوق العاده ای به همراه خواهد داشت که تابحال وجود نداشته است.

اولین ساعت هوشمند شیائومی از سری می واچ این شرکت خواهد بود و با نام انحصاری Revolve عرضه خواهد شد و ما شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار فوق العاده از این ساعت هوشمند خواهیم بود که این شرکت برای بازار های جهانی جدید آماده می کند.

طبق گفته توسعه دهندگان XDA این شرکت قصد دارد ساعت های هوشمند جدید خود را برای عرضه در بازار های جهانی آماده کند که قطعا یک امتیاز بسیار ویژه و جذابی از سوی این شرکت چینی برای عرضه و رونمایی محصولات خود خواهد بود.

اولین ساعت هوشمند شیائومی با نام Mi Watch Revolve

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اولین ساعت هوشمند شیائومی

ساعت هوشمند جدید شیائومی برای بازار های جهانی آماده شده است و هیچ کدام از سری های آن با زبان چینی عرضه نخواهد شد و فقط زبان انگلیسی و دیگر زبان ها که در بازار های آنها عرضه خواهد شد قرار خواهد داشت که نشان از عرضه جهانی این ساعت هوشمند توسط شیائومی دارد.

می واچ ساعت هوشمند جذابی بود که از سوی شیائومی برای بازار چین عرضه و راه اندازی شد و ما نیز شاهد یک محصولات بسیار جذاب و فوق العاده بودیم که حالا با یک نسخه جدید در سری جهانی قرار گرفته است و به زودی در تمامی کشور های دنیا عرضه خواهد شد.

هنوز نام دقیق این ساعت هوشمند مشخص نشده است و باید به طور کلی منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت چینی توانایی این را خواهد داشت تا یک محصول ادامه دار از سری می واچ خود را ارائه دهد و یا ادامه دهنده نسل جدید ساعت شیائومی می واچ رنگی خواهد بود.

به نظر می رسد می واچ جدید که با نام Revolve شناخته می شود به عنوان ادامه دهنده نسل جدید ساعت های می واچ Color معرفی شود که دارای صفحه نمایش دایره ای با کیفیت امولد می باشد که با قیمت های الیه ۱۱۰ دلار راهی بازار های جهانی شده است.

در کل هیچ نام و اطلاعات دقیقی از ساعت هوشمند جدید شیائومی که هدف آن بازار های جهانی می باشد مشخص نشده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت چینی توانایی تولید و ساخت ساعت و گجت های هوشمند با تمامی امکانات را دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر