اولین نگاه به گلکسی نوت ۲۱ اف ای

طی سال گذشته شایعاتی مبنی بر قطع سری گلکسی نوت منتشر شده است.گمانه زنی ها ادعا می کند که سری گلکسی زد فولد جایگزین سری نوت خواهد شد. همانطور که همه می دانیم، سری نوت با صفحه نمایش بزرگ، باتری و Sprn عرضه می شد. با این حال با توجه به روند فعلی در بازار سری گلکسی هم این ویژگی ها را به کار می گیریند. این بدان معنی است که دیگر چیز متفاوت را در سری نوت شاهد نخواهیم بود. با این حال، اولین نگاه به گلکسی نوت ۲۱ اف ای را پیدا کردیم.

گلکسی نوت 21 اف ای

امسال ۱۰ سال از شروع به کار سری نوت سامسونگ می گذرد. از هم اکنون، ما نمی توانیم تایید کنیم که سری نوت را شاهد خواهیم بود. با این حال، سامسونگ از آن گلکسی نوت اف اس و گلکسی اس ۲۰ اف ای را راه اندازی کرده است. این شرکت گفته که هر سال یک نسخه فن ارائه می دهد. بنابراین حدس و گمان هایی در مورد نوع اف ای سری نوت وجود دارد.

گلکسی نوت 21 اف ای
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

علاوه بر این، راس یانگ بنیانگذار DSCC، ماه گذشته هم گفت که اگر چه سامسونگ هیچ نشانه مشخصی از رونمایی نوت ۲۱ ندارد، اما ممکن است شاهد رونمایی نوت ۲۰ اف ای باشیم.

شاید هم نام آن نوت ۲۱ اف ای باشد. طراحی مشترک letsgodigital هم اولین نگاه به گلکسی نوت ۲۱ اف ای را در رندر هایی ارائه داد. این اولین رندر های این دستگاه است که در فضای وب قرار گرفته شده است.

گلکسی نوت 21 اف ای

اگر سامسونگ نسخه فن خود را به سری نوت هم گسترش دهد طی شش ماه آینده شاهد عرضه آن به بازار خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر