سری پیکسل ۶ با اولین پردازنده سفارشی گوگل همراه خواهد بود

سه ماهه دوم ۲۰۲۱ به تازگی شروع شده است و انتظار می رود که چند رونمایی از سازندگان گوشی های هوشمند را در ماه های آینده شاهد باشیم. علاوه بر محصولات سخت افزاری انتظار داریم که اپل و گوگل سیستم عامل های نرم افزاری خود را تازه سازی کنند. در این راستا گوگل اخیرا پیش نمایش اندروید ۱۲ را منتشر کرده تا کاربران گوشی های خود طعم نسخه جدید سیستم عاملش را بچشاند.

با این حال گوگل ممکن است در ماه های آینده رویداد I / O Google را به صورت مجازی برگزار کند. در این رویداد این شرکت ممکن است به طور رسمی آپدیت اندروید ۱۲ و نسخه های بتا را فاش کند. علاوه بر این، انتظار داریم که پیکسل ۵a هم در آن مراسم رونمایی شود. اما آیا شاهد پرده برداری از سری پیکسل ۶ هم در این رویداد خواهیم بود یا نه ؟ پرچمدار آینده گوگل پیکسل باید مطابق با برنامه معمول در اکتبر رونمایی شود. ولی این دلیلی بر منتشر نشدن خبر هایی در مورد آن نمی شود.

عرضه آپدیت اندروید گوگل پیکسل
پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

گوگل به خاطر اینکه اسرار سری پیکسل خود را حفظ نمی کند، مشهور است. از پیکسل ۳ شاهد نشت خبر های زیادی چند ماه قبل از عرضه بودیم. که همچنان هم ادامه دارد حالا هم که طراحی احتمالی پیکسل ۶ از چندین ماه مانده به رونمایی فاش شده است.

طبق گفته ۹to5Google، گوشی های پیکسل امسال طبق گزارشات از اولین پردازنده سفارشی گوگل استفاده خواهند کرد. پیرو گزارش، گوشی های آینده سری پیکسل ۶ دارای نام های رمزی Raven و Oriole هستند و هر دو آن ها از پردازنده سفارشی استفاده می کنند.

این دستگاه ها بخشی از یک سیستم عامل شناخته شده با عنوان اسلایدر هستند. که کروم بوک های آینده هم بخشی از آن خواهند بود. ظاهرا، گوگل در تلاش است تا اپل را دنبال کند. اپل سال گذشته پردازنده M1 خود را منتشر کرده و انتظار می رود تولید پردازنده های خود را در سال های آینده بهبود ببخشد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دو نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر