اولین پرواز ویرجین Galacti به زودی انجام خواهد گرفت

اولین پرواز ویرجین Galacti به زودی انجام خواهد گرفت

ویرجین Galacti که یکی از هواپیما های الکتریکی و پرسرعت دنیا می باشد، برای تست اولیه خود از ایالت نیویورک آمریکا تا نیوجرسی پرواز خواهد کرد تا مرحله اول تست خود را پشت سر بگذارد و قطعا شاهد قابلیت های جذاب و هوشمندانه ای خواهیم بود.

این هواپیما از سوخت الکتریکی بهره مند می باشد و طبق گفته های شرکت تولید کننده این هواپیما که ویرجین می باشد، از فناوری های بروز و قدرتمندی برای استفاده و بهتر کردن پیشرانه آن استفاده شده است که در ایده آل ترین حالت خود قرار دارد و بسیار حرفه ای و ایده آل می باشد.

اتفاقاتی که شرکت ویرجین برای این وسیله به وجود آورده در بالاترین سطح خود قرار دارد و قرار است این شرکت در ایده آل ترین بخش ممکن این اتفاقات را رقم بزند که واقعا می توان گفت تمامی این اتفاقات نشان دهنده ویژگی های خاص و جذاب می باشد.

ویرجین Galacti یکی از هواپیما های قدرتمند دنیا نیز محسوب می شود که از سرعت بسیار بالایی برخوردار می باشد و می توان گفت تجربه خوب و مناسبی را به نمایش می گذارد و می توان حساب ویژه و خاصی روی این هواپیما با قابلیت های متنوع و ایده آل بازکرد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این هواپیما سرعت ۳۱۰ کیلومتر بر ساعت را طی می کند که یک سرعت قابل توجه و بسیار زیادی می باشد که طبق گفته های شرکت ویرجین این سرعت تا ۳۵۰ کیلومتر در ساعت نیز افزایش می تواند داشته باشد که قابلیتی بسیار ایده آل و مناسب محسوب می شود.

اولین پرواز ویرجین Galacti

اولین پرواز ویرجین Galacti

این پرواز می تواند اتفاقات بسیار مناسب و خوبی را به نمایش بگذارد و قطعا شاهد قابلیت های هوشمندانه و بسیار جذابی از سوی ویرجین برای ارائه دادن این هواپیما قدرتمند خواهیم بود که با فناوری های بروز و قدرتمندی همراه خواهد بود.

این هواپیما می تواند برای پرواز های امدادی و همچنین تحویل بار ها و حمل انسان ها از درجه بالایی برخوردار باشد و از تمامی لحاظ در بهترین حالت خود باشد که این شرکت می تواند این حالت را به بهترین نحو ممکن به وجود بیاورد که بسیار خاص و جذاب خواهد بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر