اولین گردشگر اسپیس ایکس مشخص شد:مدل ژاپنی

اولین گردشگر اسپیس ایکس مشخص شد:مدل ژاپنی

شرکت اسپیس ایکس با ارائه قابلیت های هوشمندانه و بهره گیری از توانایی های بسیار حرفه ای عملکرد قابل توجهی از خود به نمایش گذاشته و خروجی قابل توجهی به همراه خواهد داشت و قطعا شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار جذاب از سوی این شرکت قدرتمند خواهیم بود.

عملکرد مثبت و بسیار خوب این شرکت در ارائه خدمات قابل توجه خواهد بود و همین طور که گفته شد این شرکت اولین گردشگر خود را به مدار کره ماه ارسال خواهد کرد و شاهد حالت های متفاوت و بسیار کاربردی هستیم که برای اولین بار یک گردشگر به مدار زمین ارسال خواهد شد.

نکته جالب درمورد این گردشگر این است که علاوه بر یک صندلی خود ۸ صندلی دیگر را خریداری کرده است تا نفرات بعدی و همراه خود را مشخص کند که با چه افرادی همسفر خواهد بود تا به مدار کره ماه و زمین به سفر یک هفته ای بپردازند.

اولین گردشگر اسپیس ایکس مدل ژاپنی به اسم یوساکو مازاوا خواهد بود که با پرداخت یک هزینه بسیار سنگین که هنوز به طور رسمی از سوی اسپیس ایکس اعلام نشده است و قیمت رسمی برای این عملیات از سوی شرکت اسپیس ایکس اعلام نشده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ویژگی و حالت هایی که این شرکت می تواند از خود به نمایش بگذارد بسیار هوشمندانه و قابل توجه خواهد بود که با ارسال یک فرد بدون هیچ آموزشی و یا به نوعی یک فردی که تابحال هیچ دانشی درمورد نجوم و فضا ندارد به طور مستفیم به مدار زمین ارسال خواهد شد.

اولین گردشگر اسپیس ایکس

از ۱۴ مارس تا ۲۱ این ماه شاهد ثبت نام برای ۸ نفر بعدی خواهیم بود که در سایت DearMoon انجام خواهد گرفت و بعد آن از میان افرادی که واجد شرایط باشند شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های هوشمندانه و بسیار قابل توجه خواهیم بود.

عملکرد مثبت و بسیار حرفه ای اسپیس ایکس در سال های اخیر باعث محبوبیت و افزایش عملکرد این شرکت نسبت به رقبای خود شده است و شاهد اتفاقات بسیار جذاب و بسیار خاص از سوی این شرکت قدرتمند آمریکایی در حوزه نجوم و هوافضا هستیم، نظر شما درمورد عملکرد و اتفاقات شرکت اسپیس ایکس چیست.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر