اولین گوشی تاشو آنر با عنوان آنر مجیک ایکس منتشر می شود

از زمان فروش آنر توسط هواوی و شروع به کار به عنوان یک شرکت مستقل، اسن برند دستگاه های زیادی را عرضه نکرده است. با این خال، این بدان معنا نیست که این شرکت روی فناوری های جدید کار نمی کند. طبق گزارشات اخیر، آنر در نیمه دوم سال جاری اولین گوشی تاشو خود را به بازار عرضه خواهد کرد. آنر این دستگاه را آنر مجیک ایکس می نامد.

اولین گوشی تاشو آنر

طبق گفته فاش کننده ها، سبک آنر تفاوت چندانی با هواوی ندارد. بعد از جدایی هم از نظر عملکرد تغییر چندانی نکرده است. با این حال، باید منتشر ماند و دید که آیا آنر قادر به مطابقت با استاندارد های هواوی خواهد بود یا خیر. یک منبع ادعا کرد که آنر اساسا از اقدامات قبلی گوشی های هواوی تقلید می کند. بنابراین محصولات تاشو هم از این روال تبعیت خواهند کرد.

طبق اعلام قبلی Visionox، آنها قرارداد همکاری با مرکز تحقیقات ژنزن و آنر را دارند. این توافق نامه در تاریخ ۱۵ دسامبر ۲۰۲۰ امضا شده و به Visionox اجازه می دهد تا صفحه نمایش های تاشو و صفحه نمایش های لمسی را به آنر عرضه کند. سفارش آنر به Visionox به ارزش ۶۳ میلیون دلار است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آنر مجیک ایکس – اولین گوشی تاشو آنر

طبق گزارش های قبلی، سری آنر مجیک ایکس عنوان سری گوشی های هوشمند تاشو آنر خواهد بود. با این حال، فعلا حدس و گمان ها به یک گوشی اشاره دارد.

با این حال به نظر می رسد که تاخیر در رونمایی آن وجود داشته باشد. این به دلیل کمبود عرضه اخیر است که بازار گوشی های هوشمند را تحت تاثیر قرار داده است.

سری آنر مجیک یک سری فوق العاده پرچمدار است که با سری هواوی میت رقابت می کند. این سری دارای محصولات مختلفی از جمله گوشی های هوشمند، تبلت، لپ تاپ، ساعت ها و … است. علاوه بر این، مجیم هم سری های مختلفی خواهد داشت. طبق گفته مدیر عامل شرکت آنر، این شرکت امسال پرچمدار فوق پیشرفته سری مجیک را رونمایی می کند. این دستگاه قرار است با گوشی های پرچمدار سامسونگ، اپل و هواوی رقابت خواهد کرد. بان توجه به برنامه آنر، اگر این دستگاه در ژوئن یا جولای نرسد، احتمالا در ماه اکتبر یا نوامبر رونمایی می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر