اولین گوشی جهان با دوربین زیر صفحه آماده تولید انبوه است

اولین گوشی جهان با دوربین زیر صفحه

نیاز به یک گوشی با صفحه نمایش تمام صفحه، صنعت را وادار می کند تا دست به نوآوری بزند. در ابتدا حاشیه های نازک تر شدند، سپس طراحی شکاف با آیفون X به وجود آمد. علاوه بر این، شکاف کوچکتر شد و سپس به طراحی ناچ قطره ای رسید. همه این راه حل ها برای رسیدن به یک صفحه نمایش کامل تر است.

اکنون هم اخباری ادعا می کنند که چین اولین ر احل دوربین درون صفحه در چین آماده تولید انبوه است. شرکتی که این فناوری را دارد، Visionox است. بر اساس گزارش ها، این راه حل به بهترین شدن تعادل تاثیر صفحه نمایش و شفافیت صفحه نمایش دست پیدا می کنید. این پنل صفحه نمایش دارای مدار های کنترلی جدید و ساختار های پیکسل است. علاوه بر این، صفحه نمایش مواد جدید بسیار شفافی را ارائه می دهد که صفحه نمایش با کفیت و جلوه های عکس با کیفیت ترین را نشان می دهد.

اولین گوشی جهان با دوربین درون صفحه

صفحه نمایش تمام صفحه Visionox چه چیزی را ارائه می دهد ؟

طبق گفته ویزیونوکس، این صفحه نمایش بیشتر از صفحه نمایش های معمولی اولد ارائه می دهد. علاوه بر این، در حال حاضر در مرحله تولید انبوه است و باید اواخر امسال شاهد گوشی های هوشمند با این صفحه نمایش باشیم. این شرکت می گوید صفحه نمایش تمام صفحه خود موارد زیر را ارائه می دهد.

تمام صفحه واقعی

Visionox می گوید که راه حل یک فرایند جدید و یک روش بسته بندی جدید را اتخاذ می کند. این راه حل،، تنگنای فرایند تولید انبوره پشت سر گذاشته و به تحویل دسته ای می رسد. محصولات نهایی با راه حل دوربین درون صفحه ای Visionox به زودی به قفسه مغازه ها می رسد.

شفافیت بیشتر

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

برای دستیابی به عملکرد دوربین درون صفحه ای، ابتدا باید شفافیت ناحیه دوربین را افزایش دهیم. این ناحیه به عنوان زیر صفحه نام می گیرد. این شرکت از مواد جدید فیلم های ارگانیک و معدنی با شفافیت بالا تری استفاده کرده است. با این کار توانسته ساختار لایه فیلم را افزایش دهد. لایه جایگزین مواد فلزی غیر شفاف به بیشترین میزان خود می رسد. لایه فلزی غیر قابل تعویض ماده جدیدی را انتخاب کرده است. با این کار، به دو اثر می رسد که شامل بهبود شفافیت و فروکش کردن نور است.

اولین گوشی جهان با دوربین زیر صفحه

خلق عکس های سلفی طبیعی

بر اساس آپدیت مواد و بهینه سازی ساختار، Visionox عوامل تداخل در ناحیه صفحه نمایش دوم را پاک کرده و با استفاده از اولین مدار درایو صنعت و طراحی ساختار پیکسل بر روی دوربین و منکوب کردن آن استفاده کرد. نمایش ناخیه شفاف. تاثیر خطوط و پیکسل ها در دوربین جلو، جلوه دوربین جلو را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

اولین گوشی با دوربین زیر صفحه

ایجاد دید گسترده تر

شفافیت و صفحه نمایش ذاتا متناقض هستند و هر گونه تعصب از طرفین می تواند یک راه حل دوربین درون صفحه را غیر ممکن کند. برای حل این چالش و سدتیابی به بهترین تعادل بین این دو، شرکت آرایش پیکسلی را به روش خاصی بهینه کرده است کهع باعث کاهش چشمگیر صفحه نمایش های اولیه و ثانویه می شود.

دوربین زیر صفحه

علاوه بر این، صفحه نمایش اصلی و کمکی را هم از لحاظ ظاهر طبیعی تر کرده اند. تفاوت روشنایی و اختلاف فاصله رنگ شفاف و اختلاف زاویه دید بین صفحه نمایش ثانویه شفاف و صفحه اصلی حذف می شود. علاوه بر این، پایداری صفحه نمایش تدر کل صفحه نمایش بسیار بهتر می شود. چشم انداز یکنواخت و جامع تری به ارمغان می آورد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع ITHome

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر