اوپو ایکس ۲۰۲۱ در تست ۱۰۰,۰۰۰ باز و بسته شدن هیچ آسیبی ندید

این هفته، اوپو از اولین هوشمند تاشو خود رونمایی کرد که اوپو ایکس ۲۰۲۱ نام گرفته است. علاوه بر این، سازنده نه تنها هنر مفهوم را نشان داد بلکه نمونه اولیه واقعی آن را هم به نمایش گذاشت.

علاوه بر این، این شرکت گفت که دستگاه دوام بیشتر از آنچه تصور می شود، دارد. در حین ارائه، مهندس طراح این شرکت جین شیانگ در مورد توانایی های چشمگیر اوپو ایکس ۲۰۲۱ صحبت کرد و اظهار اشت که این گوشی هوشمند تست های گسترده ای را پشت سر گذاشته و نتایج بسیار خوبی کسب کرده است.

اوپو ایکس ۲۰۲۱ در تست ۱۰۰,۰۰۰ باز و بسته شدن هیچ آسیبی ندید

وی خاطرنشان کرد که این گوشی ۱۰۰۰۰۰ تست مربوط به باز و بسته شدن را بدون آسیب، پشت سر گذاشت. رئیس بخش سخت افزار اوپو همچنین اضافه کرد که این نتیجه برای گوشی هوشمند محدود نیست. و بعد از این همه باز و بسته شدن هم مشکلی نخواهد داشت.

به نظر می رسد اگر صفحه را ۵۰ باز در روز باز کنید و آن را جمع کنید. گوشی بیش از ۵ سال بدون هیچ مشکلی برای شما کار خواهد کرد. اوپو ایکس ۲۰۲۱ هنوز به بازار عرضه نشده است زیرا هنوز چندین مسئله وجود دارد که باید برطرف شود. طبق شایعات، تاریخ رونمایی در پایان سال ۲۰۱۲ باشد.

این گوشی هوشمند دارای یک صفحه اولد BOE است که می تواند آن را از بدنه بیرون کشید و باعث افزایش انحنای قابل مشاهده از ۶.۷ اینچ به ۷.۴ اینچ می شود. برای بزرگ کردن صفحه نمایش، باید انگشت خود را روی قسمت لمسی سمت راست بکشید، و بعد از لمس حدود ۳ ثانیه دیگر باز می شود.

کانسبت مفهومی صفحه نمایش اسکرولی اوپو ایکس ۲۰۲۱

گوشی های هوشمند پس از فرم های مستقیم، منحنی و تا شده چه ترفند های جدید را می توانند استفاده کنند ؟ در کنفراس فناوری آینده اوپو، این شرکت رسما دستگاه مفهومی با صفحه نمایش اسکرولی اوپو ایکس ۲۰۲۱ را رونمایی کرد. این یک فرم کاملا جدید از گوشی هوشمند را به ارمغان می آورد که می توانند به واسطه آن به راحتی صفحه را کوچک و بزرگ کرد.

اوپو ایکس 2021

این شرکت گفت که دستگاه مفهومی صفحه نمایش اسکرولی اوپو ایکس ۲۰۲۱ آخرین نتیجه کاوش آنها در فرم گوشی های هوشمند است. این گوشی با یک صفحه نمایش پیمایشی تاشو انعطاف پذیر اولد با اندازه حداقلی ۶.۷ اینچی و حداکثری ۷.۴ اینچی ارائه می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

در مقایسه با صفحه نمایش تاشو کنونی، صفحه نمایش جدید پیمایشی می تواند یک تنظیم گام به گام بین اندازه حداقل و حداکثر را به ارمغان آورد. این امکان بیشتری را برای بهره وری، سرگرمی و استفاده روزمره به ارمغان می آورد.

هنگام تماشای فیلم و مطالعه می توانید از تجربه یک صفحه نمایش بزرگ لذب ببرید. علاوه بر تمام صفحه شدن در هنگام اجرای بازی، می توانید گفتگوی پیام را در قسمت گسترش یافته نمایش دهید.

اوپو ایکس 2021

فناوری های جدید اوپو ایکس ۲۰۲۱

برای چنین گوشی هوشمندی، اوپو باید بر روی ایجاد مجموعه جدیدی از فناوری های، به ویژه ساختار حلقه تمرکز کند. به همین دلیل، مهندسان سازه اوپو طرح قدرت رول موتور را ایجاد کرده اند که از طریق دو موتور محرک داخلی، نیروی ثابت تولید می کند.

این به طور مستقیم برای گسترش و جمع کردن صفحه استفاده می کند. بنابراین صفحه در حین حرکت به طور مساوی تحت فشار قرار می گیرد و در صورت فشار ناگهانی می تواند از آسیب دیدن صفحه جلوگیری کند.

در مرحله دوم، به منظور ساختن صفحه نمایش دستگاه مفهومی اوپو ایکس ۲۰۲۱ کامل و فرورفته نیست، اوپو همچنین یک ساختار کلاچ تعبیه شده ماتریس دوتایی را توسعه داده است. داخل بدنه دو پالت وجود دارد که می تواند به طور موثر صفحه را به هر شکلی پشتیبانی کند.

اوپو ایکس 2021

هنگامی که صفحه بسته می شود، می تواند دو قطعه را به طور یکپارچه در همان صفحه به هم متصل کرد. هنگام باز شدن صفحه، یکی از پالت ها به طور هم زمان به بیرون لغزیده و پالت های چپ و راست از صفحه باز شونده پشتیبانی می کنند تا صفحه صاف باشد.

سومین هسته اصلی، ورقه ورقه قاب پویای صفحه وارپ ترک است که به طور خودکار توسعه یافته است. از فولاد با مقاوت بسیار بالا به عنوان ماده اصلی استفاده می کند. باریک ترین قسمت تنها ۰.۱ میلی متر است. با الگوی خطی که روی سطح ورقه ورقه شده است، پشتیبانی کافی را فراهم می کند. انعطاف پذیری خم صفحه نمایش افزایش نمی یابد.

در توسعه این محصول اوپو اظهار داشت که آنها تعداد زیادی حق ثبت اختراع را جمع آوری کرده اند و در مجموع ۱۲۲ حق ثبت اختراع شدن از جمله ۱۲ ثبت اخترع اصلی مربوط به مکانیزم قرقره را به دست آورده اند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر