سری اوپو رنو ۵ در لیست گواهینامه ۳C ظاهر شد

اوپو در حال آماده سازی برای عرضه سری رنو ۵ در چین است. این سری با شماره مدل اوپو PEGM00 و PEGT00 در وب سایت صدور گواهینامه ۳C ظاهر شده است. طبق گواهینامه ۳C، سری اوپو رنو ۵ دارای پشتیبانی از شارژ سریع ۶۵ واتی مشابه سری قبل خود یعنی سری رنو ۴ است.

چند روز قبل ایستگاه چت دیجیتال همچنین اطلاعاتی مربوط به شارژ سری ۶۵ واتی اوپو رنو ۵ و گزینه های رنگی آن منتشر کرده است. فاش کننده در پست خود گفته است، سری اوپو رنو ۵ در چهار گزینه رنگی ستاره رویایی، آبی شفق قطبی، مشکی مهتابی و قرمز آرزوس ستاره ای در دسترس خواهد بود.

اوپو رنو 5 در لیست گواهینامه 3C

اخیرا گوشی هوشمند اوپو رنو ۵ با همان شماره مدل های PEGM00 و PEGT00 در تنا ظاهر شده است. لیست تنا همچنین تصاویر اوپو رنو ۵ را هم نشان داد. این دستگاه دارای ماژول دوربین عقب چهارگانه به همراه یک فلاش LED است. اگر چه اطلاعات مربوط به سنسور های دوربین وجود نداشت. با این حال، در سمت راست یک دکمه پاور و در سمت چپ دکمه های تنظیم صدا قرار گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

مشخصات شایعه شده اوپو رنو ۵

با توجه به درز ها و شایعات قبلی، اوپو رنو ۵ از تراشه دیمنسیتی ۸۰۰U با پشتیبانی از ۵G اجرا می شود. این گوشی از یک صفحه نمایش ۶.۴۳ اینچی آمولد با یک سوراخ برای دوربین سلفی در بالا صفحه نمایش بهره می برد. این گوشی هوشمند دارای یک ماژول دوربین چهارگانه با سنسور های ۶۴، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی است.

این گوشی هوشمند انرژی مورد نیاز خود را را از باتری ۴۳۰۰ میلی آمپر ساعتی که از شارژ سریع ۶۵ واتی پشتیبانی می کند، تامین می کند. اوپو رنو ۵ در بخش نرم افزاری روی سیستم عامل اندروید ۱۱ اجرا می شود. ابعاد این گوشی هوشمند ۱۵۹.۱ در ۳.۴ در ۷.۹ میلی متر است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر