اوپو فایندایکس۳ در انتوتو ظاهر شد

کوالکام امسال با رونمایی از پردازنده اسنپدراگون ۸۰ همه را متعجب کرد. این پردازنده خاص به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه نسبت به اسنپدراگون ۸۸۸ ارائه می شود. البته قیمت آن مثل پردازنده های میان رده نیست اما بزرگترین برادر خود ارزان تر است. پردازنده جدید در اصل یک پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس اوکلاک شده است.

اما کوالکام به جای انکه آن را اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس بنامد، تصمیم گرفت آن را با نام اسنپدراگون ۸۷۰ ارائه کند. این پردازنده به شرکت های این امکان را می دهد تا قیمت گوشی های پرچمدار خود را کاهش دهند بدون اینکه تغییر عمده ای در عملکرد آن ها پیش بیاید.

موتورولا اولنی برندی بود که آن را با موتورولا ادج اس پذیرفت، اما به نظر می رسد اوپو با فایند ایکس ۳ به دنبال آن می رود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت چینی در حال آماده سازی برای رونمایی از سری اوپو فایند ایکس ۳ ساخته شده از چندین گوشی هوشمند است. به جای اینکه نسخه استاندارد اوپو فایند ایکس ۳ و ایکس ۳ پرو از نظظر مشخصات مشابه باشند، این برند از پردازنده های مشخصی برای هر یک از آن ها استفاده خواهند کرد.

طبق لیست های بنچمارک، فاش شده، اوپو فایند ایکس ۳ از پردازنده اسنپدراگون ۸۷۰ بهره می برد، در حالی که انتظار می رفت که اوپو فایند ایکس ۳ با پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ همراه باشد. این سری همچنین از یک نسخه نئو و لایت بهره مند شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر