رندر های اوپو فایند ایکس ۳ نئو فاش شد

اوپو در حال آماده سازی برای رونمایی از سری گوشی های هوشمند مورد انتظار اوپو فایند ایکس ۳ است. طبق شایعات، دستگاه های جدید ماه آینده ارائه خواهند شد. ظاهرا اوپو در حال آماده سازی دسته ای از گوشی های هوشمند اوپو فایند ایکس ۳ است.

اخیرا درباره نوع استاندارد و پرو زیاد خبر فاش شده بود. اما در مورد نسخه های دیگر چیز های زیادی فاش نشده بود. تا همین دیروز که رندر های اوپو فایند ایکس ۳ نئو فاش شد.

به گفته یک منبع هلندی، این ها رندر های رسمی است. این دستگاه جدید تقریبا در نگاه اول می توان گفت طراحی اوپو رنو ۵ را به ارث برده است. تفاوت عمده آنها در پنل است. این گوشی از ماژول دوربین چهارگانه مربعی شکل بهره مند خواهد بود.

قسمت جلوی دستگاه هم شاهد یک صفحه نمایش منحنی هستیم. از آنجا که گوشی دارای یک دکمه پاور استاندارد است احتمالا حسگر اثرانگشت درون صفحه نمایش باشد.

همانطور که گفته شد سری فایند ایکس اولین ارائه خود را در ماه مارس انجام می دهند.

اوپو فایندایکس۳ در انتوتو ظاهر شد

کوالکام امسال با رونمایی از پردازنده اسنپدراگون ۸۰ همه را متعجب کرد. این پردازنده خاص به عنوان یک گزینه مقرون به صرفه نسبت به اسنپدراگون ۸۸۸ ارائه می شود. البته قیمت آن مثل پردازنده های میان رده نیست اما بزرگترین برادر خود ارزان تر است. پردازنده جدید در اصل یک پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس اوکلاک شده است.

اما کوالکام به جای انکه آن را اسنپدراگون ۸۶۵ پلاس بنامد، تصمیم گرفت آن را با نام اسنپدراگون ۸۷۰ ارائه کند. این پردازنده به شرکت های این امکان را می دهد تا قیمت گوشی های پرچمدار خود را کاهش دهند بدون اینکه تغییر عمده ای در عملکرد آن ها پیش بیاید.

موتورولا اولنی برندی بود که آن را با موتورولا ادج اس پذیرفت، اما به نظر می رسد اوپو با فایند ایکس ۳ به دنبال آن می رود.پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این شرکت چینی در حال آماده سازی برای رونمایی از سری اوپو فایند ایکس ۳ ساخته شده از چندین گوشی هوشمند است. به جای اینکه نسخه استاندارد اوپو فایند ایکس ۳ و ایکس ۳ پرو از نظظر مشخصات مشابه باشند، این برند از پردازنده های مشخصی برای هر یک از آن ها استفاده خواهند کرد.

طبق لیست های بنچمارک، فاش شده، اوپو فایند ایکس ۳ از پردازنده اسنپدراگون ۸۷۰ بهره می برد، در حالی که انتظار می رفت که اوپو فایند ایکس ۳ با پردازنده اسنپدراگون ۸۸۸ همراه باشد. این سری همچنین از یک نسخه نئو و لایت بهره مند شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر