اوپو پتنتس با طراحی تمام صفحه همراه است

اوپو پتنتس با طراحی تمام صفحه همراه است

OEMS چینی برای همیشه در خط مقدم جنگ علیه قاب گوشی های هوشمند قرار داشته است. این نبرد طی چند سال گذشته به ویژه از برندهایی مانند ویوو و اوپو به نوآوری های شگفت انگیزی منجر شده است. و اکنون،یک اختراع جدید طراحی شده توسط اوپو، کشف شده توسط ۹۱mobiles ، تصویری را با یک حاشیه تصور می کند ه می تواند یک دوربین سلفی را در خود جای دهد. جالب اینجاست که این حق ثبت اختراع در مارس سال ۲۰۱۹ توسط این شرکت ثبت شده بود پیش از آنکه این کمپانی سری گوشی های رنو خود را با دوربین های پاپ آپ کوسه ای فاش کند. اما فقط امروز، بیست و یکم ژانویه ۲۰۲۰ منتشر شده است. شاید سازنده گوشی های هوشمند ممکن است این طراحی را در دستگاه های سری آینده خود رنو گنجاده باشد.

OEM های اندرویدی برای دستیابی به یک تلفن هوشمند تمام صفحه طراحی هاید مختلفی را اجرا کرده اند . Sharp Aquos Crystal راه را برای تلفن های هوشمند با حاشیه کمتر در سال ۲۰۱۴ هموار کرد. بعدا در سال ۲۰۱۷، تلفن Essential مفهوم نمایشگر notched را معرفی کرد اما پس از اتمام اپل طراحی برای آیفون ایکس خود، جریان اصلی شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

بعدا، اوپو و ویوو راه حل های مختلفی از قبیل شکاف های قطره شبنم و دوربین های پاپ آپ را معرفی کردند. در اوج محبوبیت دوربین های پاپ آپ در اوایل سال ۲۰۱۹، به نظر می رسد اوپو حق ثبت اختراع را برای این طراحی هوشمند و فوق العاده گوشی هوشمند با حاشیه پایین دارای دربین جلو، سنسور هایی و هدفون است، ثبت کرده است. اما به دلایل نامعلوم، هیچگاه منتشر نشده است. مطابق تصاویر ثبت اختراع، سوئیچ های صدا و کلید پاور در هر دو طرف تلفن نشسته اند، در حالی که پورت USB Type-C و سیم در پایین قرار دارند. قسمت بالای دستگاه بدون هیچ سنسوری مانند جک هدفون مادون قرمز با ۳.۵ میلی متری برای آن ماده تمیز است.

گفته می شود، این طراحی به هیچ وجه منحصر به فرد نیست از آنجا که Meizu چند سالی است که تلفن های مفهومی مشابه را راه اندازی می کند. شاید به زودی اوپو گوشی هوشمند دنو را با این طراحی به بازار عرضه کند زیرا به نظر می رسد این اختراع برای این سری در نظر گرفته شده است زیرا در پشت آن نقطه رنگ سبز وجود دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر