اپلیکیشن جدید فیسبوک یک برنامه موزیک ویدیو می باشد

اپلیکیشن جدید فیسبوک یک برنامه موزیک ویدیو می باشد

طبق گفته برخی از رسانه ها فیس بوک در فکر ساخت یک برنامه جداگانه می باشد که این شرکت را به هدف های خود می رساند و قطعا شاهد به وجود آمدن حالت های بسیار جذاب از سوی این شرکت برای بخش نرم افزاری خواهیم بود.

این شرکت تصمیم گرفته است یک اپلیکیشن دیگر با قابلیت های بسیار فوق العاده ارائه دهد که قطعا باعث خواهد شد تا شاهد به وجود آمدن اتفاقات بسیار متنوع و جالبی از سوی این شرکت خواهیم بود که باعث خواهد شد تا یک نرم افزار جدید تولید شود.

فیسبوک با این حرکت می خواهد بخش نرم افزاری خود را توسعه دهد و این باعث می شود تا باعث به وجود آمدن حالت های بسیار فوق العاده و جذابی از سوی این شرکت باشیم که به زودی شاهد به وجود آمدن اتفاقات خوبی خواهیم بود.

اپلیکیشن جدید فیسبوک یک برنامه موزیک ویدیو خواهد بود که به صورت انحصاری به پخش و ضبط این قابلیت خواهد پرداخت و کاربران زیادی که به موزیکال علاقه خاصی دارند یک کمک بسیار بزرگ و جذابی محسوب خواهد شد.

هنوز هیچ اطلاعاتی درمورد این اپلیکیشن و حالت منتشر نشده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شرکت توانایی انجام کدام یک از کار های گفته شده را خواهد داشت و به طور کلی اجرای کدام یک از وظیفه های این شرکت به بهترین نحو انجام خواهد گرفت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپلیکیشن جدید فیسبوک یک برنامه موزیک ویدیو می باشد

اپلیکیشن جدید فیسبوک

ارائه یک نرم افزار جدید توسط فیس بوک آن هم در بخش موزیکال باعث خواهد شد تا نگاه ویژه ای به این بخش این شرکت داشته باشیم و یک اپلیکیشن در این حوزه نشان دهنده گستره فعالیت این شرکت برای کاربران در سراسر دنیا خواهد بود.

اگر بخواهیم روند کلی این فعالیت و پروژه های گفته شده را محاسبه کنیم قطعا شاهد به وجود آمدن اطلاعات بسیار فوق العاده ای از سوی شرکت فیس بوک در بخش نرم افزاری خواهیم بود که برای کاربران خود در نظر گرفته است که آنها را اجرایی کند.

شرکت آمریکایی پروژه و عملیات زیادی را در نظر دارد که می خواهد تمامی آنها را پیاده سازی کند و این قطعا نیازمند یک حرکت کاربردی می باشد که به نظر می رسد فیسبوک انجام چنین کاری را خواهد داشت و به زودی شاهد عرضه یک اپلیکیشن جذاب و متفاوت از سوی فیس بوک خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر