اپل آرکید گزینه اشتراکی جدید اپل

یک برنامه ارزان قیمت و مقرون به صرفه

اپل بی سر و صدا شروع به ارائه اشتراک های سالانه در پلتفرم سرویس های خود به عنوان سرویس اپل آرکید رونمایی کرد . بدون اعلام ، گزینه پرداخت یک سال کامل را در فروشگاه اپ ظاهر کرده است . این کار هزینه بیش از ۱۵ درصد از هزینه ماهانه را پس انداز می کند .

اپل شروع به ارائه نرخ سالانه برای سرویس اشتراکی جدید اپل آرکید خود کرده است . پلتفرم بازی در حال حاضر با ارزش ۵ دلار در هر ماه که بیش تر از آن برای یک دقیقه ارزش دارد ، اما اکنون مس توانند با پرداخت یک ساله پیش پرداخت ، چند سنت نیز از چیزی که برای هر ماه محسوب شده است ارزان تر بگیرید و این یعنی صرفه جویی .

اگر به اپ استور بروید ، روی برگه آرکید ضربه بزنید ، یک نرخ ماهانه با قیمت ۴.۹۹ دلار و نرخ یک ساله ۴۹.۹۹ دلار به شما نمایش داده می شود . اگر قبلا حساب داشتید ، با ضربه زدن بر روی نماد کاربر ، به صفحه حساب خود بروید . در صفحه اطلاعات خود ، اشتراک ها را انتخاب کنید . در اینجا دو گزینه مشابه مشاهده خواهبد کرد . اگر به نرخ سالانه تغییر دهید ، تا پایان ماه جاری تنظیم می شود .

این نرخ در حدود ۱۰ دلار در سال موجب صرفه جویی در مصرف کنندگان در ماه می شود که ماهانه تقریبا ۴.۱۷ دلار در آمد دارد . البته ۱۷ درصد تخفیف بزرگی نیست و همانطور که گفته شد برای آنچه بدست می آورید ، ارزش بسیار خوبی است . اشتراک خود را در روز اول با پیشنهاد آزمایشی یک ماهه رایگان شروع می شود و ادامه دادم زیرا دریافتم که ارزش اسمی دارد .

اپل آرکید

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپل آرکید بدون تبلیغات آزار دهنده

همه بازی های بدون آگهی و ریزتراش هشتند ، که علاوه بر توجه به بسیاری از بازی های معمولی در فروشگاه ، اینگونه نیست . بیشتر بازی ها از استاندارد های تولید فوق العاده بالایی برخوردار هستند .

به عنوان یک ارزش افزوده ، اگر فمیلی شیرینگ یا اشتراک خانوادگی را فعال کرده باشید ، هر کسی که در برنامه شماست می تواند بازی های آرکید را بدون هیچ گونه هزینه ای بارگیری کند .

تا زمانی که اپل همچنان به عنوان مرتب مطالب جدید با کیفیت جدید اضافه کند ، اشتراک باید یک ارزش عالی باقی بماند . با اضافه کردن نرخ سالانه ، این موضوع کمی جذاب تر می شود ، اما فکر کنک شما هم مثل من در فکر هستید که اپل کی استراحت می کند و اجازه می دهد محتوا کم رنگ شود .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر