اپل تی وی با تراشه A14 عرضه خواهد شد

اپل تی وی با تراشه A14 عرضه خواهد شد

اپل و بازهم فناوری جدید و قابلیت های فوق العاده این شرکت نسبت به رقبای خود در بخش فناوری و توسعه محصولات با کیفیت از هر لحاظی شاهد هستیم که در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و یک اتفاق بسیار هوشمندانه ای را به وجود آورده است.

ما اخبار و شایعات زیادی را شنیده ایم که نشان می دهد یک مدل Apple TV در حال آماده سازی است و به لطف شایعه A12X Bionic که در داخل آن اجرا می شود ، فراتر از هر چیزی است که مشتریان قبلاً دیده اند. بخاطر داشته باشید که این همان چیپست موجود در iPad Pro 2018 است و تفاوت چندانی با A12Z Bionic که در iPad Pro 2020 وجود دارد نیست (تنها تفاوت این که یک هسته GPU اضافی فعال است).

همان A12Z Bionic در Mac mini نیز وجود داشت که برای توسعه دهندگان برای آزمایش برنامه هایشان در نظر گرفته شده است. با این حال ، این تنها دستگاهی نیست که برای توسعه دهندگان ارسال شده است ، زیرا یک خبرچین ادعا می کند که یک تلویزیون اپل که به طور بالقوه قادر به ارائه عملکرد شبیه سازی شده A14X Bionic است نیز برای توسعه دهندگان ارسال شده است.

شنیده ایم که تلویزیون Apple 2020 باید در دو پیکربندی فضای ذخیره سازی در دسترس باشد و قرار است در ماه سپتامبر وارد بازار شود.

اپل تی وی با تراشه A14

اپل تی وی با تراشه A14

خوب ، سپتامبر ۲۰۲۰ به نتیجه رسیده است و هیچ نشانه ای از به روز شده Apple TV وجود ندارد ، اما کاربر توییتر Fudge می خواهد خوانندگان معتقد باشند که سخت افزار جدید قدرت شلیک بسیار زیادی را ایجاد خواهد کرد. طبق شایعات قبلی ، Apple TV جدید باید بتواند به لطف یک راه حل خنک کننده برتر ، عملکرد بهتری را ارائه دهد ، که باید به افزایش سرعت پایدار ساعت کمک کند.

با این وجود ، اگر فاج در حال ارسال یک برنامه تلویزیونی اپل تلویزیونی با عملکرد A14X-Performance-Simulation است که برای توسعه دهندگان ارسال می شود ، این می تواند یکی از این دو مورد باشد. یا سخت افزار جدید می تواند سرعت کلاک را به مرحله ای برساند که بتواند عملکرد مشابه A14X Bionic را ارائه دهد ، یا اپل در حال کار بر روی چیپ ست جدیدی برای Apple TV است.

در هر صورت ، ما خواهیم دانست که سازنده آیفون در هفته های آینده چه برنامه ای دارد ، زیرا شایعه شده است که قبل از پایان سال ۲۰۲۰ دو رویداد دیگر توسط این شرکت برگزار خواهد شد. فقط یادآوری می کنم ، گزارش شده است که تولید انبوه A14X Bionic از چند روز پیش آغاز شده و این نشان می دهد که به زودی می توان از سخت افزار جدیدتر و قدرتمندتری رونمایی کرد.

در مورد عملکرد پیش بینی شده A14X Bionic ، تجزیه و تحلیل مبتنی بر پیشرفت های افزایشی نشان می دهد که با Core i9-9980H هم تراز است ، بنابراین ما حدس می زنیم که A12X Bionic با کلاک بالاتر می تواند هنگام کار در اپل چه قدمهایی را بدست آورد تلویزیون؟ چند هفته هیجان انگیز به نظر می رسد که مشتاقانه منتظر آن خواهیم بود. با این حال ، مهم است که اکنون این توییت را با کمی نمک درمان کنید و خود را برای به روزرسانی های آینده آماده کنید. چیزهای زیادی دیگر برای آمدن وجود دارد ، بنابراین با ما همراه باشید.

منبع wccftech

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر