اپل در حال کار بر روی یک شبکه ماهواره ای است

طبق شنیده ها ، اپل برای کار با دستگاه های جدید آیفون و آیپد ، شبکه ماهواره ای خاص خود را ایجاد کرده است . ظاهرا به ابزار های اپل اجازه می دهد بدون استفاده از حامل ها با یکدیگر ارتباط برقرار کنند .

معمولا بلومبرگ قابل اطمینان است ، که قدم به قدم با آن راه رفت و می دانند تیم مخفی در داخل پردیس اپل پارک است ؟

این مسئله برای کسانی که توجه زیادی به آن نشان داده اند تعجب آور نخواهد بود : هر چند صحبت از یک شبکه ماهوارهای اپل در سال ۲۰۱۷ بود که اپل دو گوگلر سابق را با علاقه به فناوری فضایی استخدام کرد .

مهندسین مایکل ترلا و جان فنویک اکنون مسئولیت پروژه ماهواره ای در اپل را بر عهده دارند ، اگر چه گفته می شود که می تواند پنج سال قبل از رسمی شدن هر چیزی باشد .

شبکه ماهواره ای اپل

با شبکه ماهواره ای اپل به ستاره ها برس

گفته می شود که این به طور کلی ده متخصص هوافضا ، ماهواره و آنتن تشکیل شده است و گفته می شود این پروژه نظر تیم کوک ، مدیر عامل اپل را به خود جلب کرده است . این موضوع نشان می دهد که این از اولویت ها در داخل شرکت است .

همانطور که گفتیم ، شبکه ای مانند این می تواند داده ها را بدون کمک حامل ها به آیفون منتقل کند ، یا می تواند به دستگاه های اپل کمک کند که با شبکه های خود ارتباط برقرار کنند ، حتی اگر سایر سرویس های اینترنتی و تلفن همراه از بین بروند .

مورد دیگر استفاده ممکن در بهبود ویژگی های نقشه برداری در آیفون و برای قرار گرفتن دقیق تر است . در حال حاضر مشخص نیست که چگونه سخت افزار مدار مشتقر می شود .

همچنان باید دید که آیا اپل در واقع ماهواره های خود خواهد ساخت یا آنها را از دیگر تولید کنندگان خریداری خواهد کرد . در طول ۵ سال آینده برای آگاهی از آپدیت ها با ما باشید .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر