اپل در حال کار روی پهپاد با حق ثبت اختراع جدید برای آینده

اپل در حال کار روی پهپاد با حق ثبت اختراع جدید برای آینده

اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده دو درخواست ثبت اختراع جدید توسط اپل منتشر کرده است که نشان می‌دهد شرکت مستقر در کوپرتینو در نظر دارد پهپاد احتمالی برای آینده تولید کند. در پرونده این اختراع به سه پتنت قبلی متصل شده است و برخی ویژگی های ظاهری و مشخصات فنی را به نمایش گذاشته است.

در پتنت هایی که منتسب به این محصول داده شده است، شاهد یک کنترلر بسیار حرفه‌ای برای هدایت و همچنین استفاده از ویژگی های پهپاد است. اپل در حال کار کردن روی ساخت یک گجت بسیار حرفه‌ای برای بازار است که گفته می‌شود قابلیت های بسیار جذاب و خاص نسبت به پهپاد موجود در بازار خواهد داشت.

ردیابی و همچنین داشتن یک اتصال قابل قبول با هدایتگر از جمله قابلیت هایی است که برای این نسخه در نظر گرفته شده است. طبق گفته برخی منابع، این پهپاد قابلیت حمل و جابجایی وسایل را تا وزن محدود به عهده خواهد داشت که می‌تواند یکی از جذاب ترین ویژگی های این پهپاد اپل باشد.

اپل در حال ساخت سیگنال هایی برای ارتباط گرفتن با پهپاد است و همچنین توانایی های قابل قبولی مانند سازگاری داشتن با انواع شبکه های رادیویی برای برقراری ارتباط برای این گجت در نظر گرفته خواهد شد که می‌تواند دسترسی های بسیار زیادی در اختیار کاربر و همچنین پهپاد برای ارتباط گیری قرار دهد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ساخت چنین گجت هایی از سوی اپل قبلا تست شده بود و حتی برخی از آنها تا رونمایی پیش آمده بودند که در نهایت با شکست مواجه شدند. اما این پهپاد می‌تواند یکی از دستاورد های مهم این شرکت در حوزه گجت های هوشمند باشد، هر چند اپل با سری های اپل واچ و ایرپاد ها موفقیت بزرگی به دست آورده است.

اپل در حال کار روی پهپاد با ویژگی های جدید

اپل در حال کار روی پهپاد با ویژگی های جدید

شایعات و رندر های متنوع از این پهپاد ها منتشر شده است و برخی از آنها ویژگی های این نسخه را به نمایش گذاشته است که می‌تواند نشان دهنده یک محصول تجاری و بسیار کاربردی برای فروشگاه های اینترنتی و حتی کاربران عادی برای استفاده های روزمره باشد که در دستور کار اپل قرار گرفته است.

هنوز اطلاعات تکمیلی درمورد این گجت فاش نشده است اما طبق گفته ها اپل در نظر دارد با اضافه کردن ترکیب های جدید مانند مسیریابی خودکار و ارتباط گیری متنوع با انواع دستگاه را روی این گجت تست و پیاده سازی کند. تا زمان رونمایی قطعا اخبار و پتنت های زیادی از این پهپاد منتشر خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gizmochina

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر