اپل موزیک تی وی تا ۲۴ دیگر آپدیت خواهد شد

اپل موزیک تی وی تا ۲۴ ساعت دیگر آپدیت خواهد شد

طبق اعلام شرکت قدرتمند اپل این شرکت تا ۲۴ دیگر آپدیت رسمی خود را شامل اضافه کردن قابلیت های نرم افزاری و فوق العاده برای انواع سرویس های خود قرار است برای بخش اپل موزیک قابلیت جذاب و فوق العاده ای را اضافه خواهد کرد.

اتفاقاتی که این شرکت برای کاربران خود در نظر گرفته بسیار جذاب و فوق العاده کارآمد می باشد و به زودی شاهد به وجود آمدن حالت های مناسب و خاص از سوی این شرکت قدرتمند برای کاربران با کیفیت کاری بسیار بالا خواهیم بود.

اپل برای سرویس های نرم افزاری خود از قابلیت های منحصر به فرد و ایده آل بهره مند می باشد که در بالا بردن کیفیت کلی و همچنین توسعه پلتفرم های مختلف برای این شرکت از درجه بالایی برخوردار می باشد و همین موضوع باعث به وجود آمدن اتفاقات جذاب و خاص می شود.

اپل موزیک تی وی تا ساعاتی دیگر آپدیت خواهد شد و قابلیت های جذابی که از پیش اپل برای این پلتفرم فوق العاده در نظر گرفته بود منتشر خواهد شد تا بار دیگر شاهد قدرتمنایی سیستم های نرم افزاری اپل برای کاربران خود باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این سرویس با اضافه شدن دستور های صوتی، کیفیت کلی را افزایش خواهد داد و همین موضوع باعث به وجود آمدن حالت های خاص و بسیار بی نظیر خواهد بود که این شرکت توانایی به وجود آوردن حالت های بسیار مناسب و فوق العاده ای را برای خود دارد.

آپدیت اپل موزیک تی وی

آپدیت اپل موزیک تی وی

این بروزرسانی اولیه نخواهد بود و در هفته های آینده به صورت پچ های امنیتی برای کاربران عرضه خواهد شد و قابلیتی فوق العاده هوشمندانه و بسیار ایده آل از سوی اپل خواهد بود که مانند شرکت های بزرگ نرم افزاری ارائه داده خواهد شد.

اپل از قبل قابلیت هایی که قرار است در این نسخه بروزرسانی شود را به طور کامل اعلام کرده و شاهد قابلیت های فوق العاده و بسیار هوشمندانه از طرف اپل برای سرویس اپل موزیک خواهیم بود که طرفداران زیادی نیز به خود اختصاص داده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر