اپل موزیک : بازپخش ترکیبی از آهنگ های موردعلاقه شما

آهنگ های مورد علاقه خود را در طول سال گوش دهید

اپل موزیک : بازپخش ترکیبی از آهنگ های موردعلاقه شما

اگر دوست دارید لیست پخش موسیقی مورد علاقه خود را را داشته باشید ، اپل به تازگی این کار را برای کاربران خود کرده است . فقط آهنگهایی را که دوست دارید گوش کنید و در پایان سال لیست پخش آهنگهای بیشترین پخش شده خود را دریافت خواهید کرد.

پس از شروع استفاده از این ویژگی ، آن را هفتگی به روز می کنید. اپل موسیقی در ادامه پیشنهاد خود برای رقابت با سرویس پخش موسیقی رقابتی Spotify ، ویژگی ای را ارائه می دهد که بیشترین گوش به آهنگ های شما در طول سال را به یک لیست پخش جامع می دهد. بازپخش اپل موزیک همانطور که استحضار آن را دارید ، لیست های رتبه بندی شده ای را نشان می دهد مانند چند آلبوم آهنگ شما از آنجا ، چه آهنگ هایی را که بیشتر تکرار کرده اید و تعداد ساعتی که به آهنگ یا هنرمند گوش داده اید به شما نشان می دهد .

این شبیه به Spotify’s Wrapped است ، که سالانه ترانه گوش دادن به آهنگ های شما است. با این حال ، بازپخش اپل موزیک یک تجربه مداوم است که در آن لیست پخش در طول سال تحقق می یابد ، نه فقط یک بررسی سالانه. لیست و آماری که هر روز یکشنبه به روز می شود ، بنابراین می توانید شاهد رشد و تغییر پخش آهنگ های خود باشید.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اپل موزیک : بازپخش ترکیبی از آهنگ های موردعلاقه شما

علاوه بر این ویژگی ها بازپخش اپل موزیک ، برای هر سالی که کاربر در این برنامه اشتراک دارد ، یک لیست پخش ایجاد می کند ، این فقط به سال جاری محدود نمی شود. همچنین می توانید آهنگ ها را برای گوش دادن آفلاین به کتابخانه موسیقی خود وارد کنید و آنها را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

لیست های پخش شخصی Spotify بسیار برای کاربر لذت بخش است ، اگرچه مجموعه های هفتگی را بیشتر از نسخه سالانه پیچیده ترجیح می دهند. شاید این چیزی باشد که اپلبه سوی Spotify شلیک کرده است – یک لیست پخش ، که در طول سال تغییر می کند.کاربران می توانند از امروز یا از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن اپل موزیک به این ویژگی های ذکر شده در بالا دسترسی داشته باشید.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر