اپل واچ سری ۷ با حاشیه های نازک ارائه خواهد شد

نیمه دوم سال ۲۰۲۱ برای علاقه مندان اپل در سراسر جهان هیجان انگیز خواهد بود. طبق معمول، این شرکت محصول آیفون خود را با فناوری ها و ویژگی های جدید ارائه می کند. با این حال، این همه چیزی نیست که اپل در چنته دارد. جدا از سری مک بوک ها که ممکن است در اواخر سال رونمایی شود، شاید در کنار سری آیفون ۱۳ شاهد رونمایی آپدیت جدید اپل واچ یعنی اپل واچ سری ۷ باشیم. آیفون و اپل واچ جدید احتمالا در سپتامبر سال جاری رونمایی شود. امروز گزارش جدیدی از بلومبرگ برخی از نکات جالب در مورد گجت جدید این شرکت را فاش کرده است. اپل واچ جدید با طراحی جدید و پیشرفت های شفاف همراه خواهد بود.

پیش از انتظار اپل واچ سری ۷، برخی از جزئیات و مشخصات مشخص شده است. بر اساس گزارش جدیدی، این شرکت از طراحی جدیدی استفاده خواهد کرد و نسخه جدید جامعه ورزشکاران را مورد هدف قرار خواهد داد. با این حال، این نسخه جدید تنها در سال ۲۰۲۲ در کنار اپل واچ se رسما رونمایی خواهد شد. اپل واچ سری ۷ قریب به یقین دارای پردازنده سریعتر، اتصال بی سیم سریعتر و صفحه آپدیت شده است.

مشخصات کلیدی اپل واچ سری ۷

ظاهرا اپل واچ سری ۷ دارای پردازنده سریعتر خواهد بود. اپل همچنین کیفیت اتصال بی سیم را ارتقا داده و صفحه نمایش هم آپدیت خواهد شد. در واقع شاهد یک صفحه نمایش جدید تر با حاشیه های نازک تر باشیم. همچنین از تکنیک لمینیت جدید استفاده می شود که که صفحه نمایش را به جلد جلویی نزدیک می کند. از نظر ضخامت، مدل جدید ممکن است کمی ضخیم تر از مدل قبلی باشد. این گجت جدید همچنین با تراشه اولتراواید بند آپدیت شده، U2 ارائه می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این گزارش همچننین بیان می دهد که سنسور دمای بدن در مدل امسال وجود نخواهد داشت. علاوه بر این، ممکن است حسگر قند خون برای نظارت بر قند خون هنوز آماده نباشد. در حقیقت، آماده بودن ویژگی امیدوار کننده ممکن است هنوز چندین سال طول بکشد. این موضوع بسیار جای تاسف دارد زیرا این ویژگی می توانست اپل واچ را جذاب تر جلوه کند.

اپل واچ سری 7 با حاشیه های نازک

اپل واچ سری ۷ مطابق با زبان طراحی سایر محصولات اپل است که امسال منتشر شده است. این گجت جدید اپل بر خلاف نسل های قبلی که منحنی جزئی بودند دارای لبه های تخت خواهد بوذد. اپل همچنین رنگ های جدیدی از جمله سبز پاستیلی و آبی را رونمایی خواهد کرد. این رنگ ها در کنار گزینه های معمول مشکی و نقره ای ظاهر می شوند.

طی چند ماه آینده تا رونمایی شاهد اطلاعات بیشتر از این ساعت خواهیم بود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر