اپل واچ سری ۷ با طراحی جدید و قابلیت های متنوع معرفی شد

اپل واچ سری ۷ با طراحی جدید و قابلیت های متنوع معرفی شد

طراحی و ظاهر اپل واچ سری ۷ نسبت به نسخه قبل تغییراتی داشته و شاهد زیباتر شدن این نسخه هستیم. حاشیه های کناری نمایشگر کاهش یافته و عملا اندازه نمایشگر بزرگتر شده و این باعث می‌شود تا عملکرد کلی دستگاه تا حدود بسیار زیادی افزایش داشته باشد و شاهد یک عملکرد مناسب از سوی اپل در این نسخه باشیم.

طبق ادعای اپل حدود ۷۰ درصد روشنایی این نسخه بیشتر شده و کاربران می‌تواند حدود ۵۰ درصد متن بیشتری نسبت به اپل واچ سری ۶ بخوانند و یا در صفحه نمایش مشاهده کنند. بزرگتر شدن صفحه نمایش باعث شده تا رابط کاربری و نوع طراحی داخلی نیز ارتقا هایی داشته باشد.

با بزرگتر شدن نمایشگر، مقاومت آن نیز با اضافه شدن فناوری IP6X افزایش یافته و اپل اطمینان می‌دهد که کاربر می‌تواند در زیر آب و همچنین شرایط گرد و غبار از آن استفاده کند. همچنین شرایط استفاده در ساحل که از سطح شن برخوردار است نیز برای این نسخه بهینه سازی کرده است.

اپل واچ سری ۷ در بخش سخت افزاری هیچ تغییری نداشته و از پردازنده گرفته تا عمر باتری همانند اپل واچ سری ۶ است. در این نسخه بجای درگاه شارژ USB-A از طریق درگاه USB-C شارژ می‌شود که سرعت شارژ را ۳۳ درصد افزایش می‌دهد و همچنین طبق ادعای اپل با ۸ دقیقه شارژ حدود ۸ ساعت می‌توان از این ساعت هوشمند استفاده کرد.

حاشیه های گرد در طراحی اپل واچ جدید نیز همانند نسخه های قبلی است و خبری از نمایشگر تخت و حاشیه های صاف نیست، بدنه آلومینیومی به همراه رنگبندی مشکی، طلایی، آبی و قرمز و همچنین رنگ سبز تیره که برای نسخه های خاص در نظر گرفته شده است عرضه خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ویژگی های بیشتر اپل واچ سری ۷

علاوه بر تغییرات ظاهری، در این نسخه شاهد اضافه شدن سیستم‌عامل جدید هستیم که به شدت باعث افزایش کارایی و عملکرد کلی ساعت می‌شود. اپل تمرکز زیادی روی سیستم‌عامل Watch OS 8 داشته و در این نسخه با اضافه کردن حالت های مختلف باعث افزایش بخش های ایمنی و سلامت شده است.

به نوعی اپل بیشتر از کاربران خود به فکر سلامتی آنها است و ویژگی هایی که برای کاربران در نظر گرفته شده بهترین ویژگی هایی ممکن است که در یک ساعت هوشمند می‌توان یافت. در کنار این ساعت شاهد عرضه ساعت های اپل واچ سری ۳ با قیمت ۱۹۹ و همچنین اپل واچ SE با قیمت ۲۷۹ دلار خواهیم بود.

خود اپل واچ ۷ نیز با قیمت ۳۹۹ دلار در اواخر پاییز عرضه خواهد شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر