اپل واچ سری ۸ احتمالا دمای بدن را اندازه گیری کند

شایعه شده بود که اپل واچ سری ۸ در سه ماهه سوم ۲۰۲۲ وارد بازار می شود، اما گزارشی که در اوایل سال اری منتشر شد ادعا کرد که اپل واچ با سنسور دمای بدن حداقل تا یک سال دیگر عرضه نخواهد شد. با این حال، تحلیلگر محبوب محصولات اپل، مینگ ی کو می گوید که اپل واچ های سری ۸ با قابلیت اندازه گیری دمای بدن می توانند در نیمه دوم ۲۰۲۲ رونمایی شوند.

کو می گوید اپل واچ های سری ۷ سال گذشته دارای قابلیت اندازه گیری دمای بدن نبودند چون الگوریتم اندازه گیری قبل از ورود به EVT (تست اعتبار سنجی مهندسی) واحد شرایط نبود.

درست کردن الگوریتم برای تولید نتایج دقیق بسیار مهم است زیرا ساعت هوشمند نمی تواند سخت افزاری را برای اندازه گیری دمای هسته را پشتیبانی کند و باید به دمای پوست بسنته کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

پس اگر این الگوریتم قبل از شروع تولید انبوه اپل واچ سری ۸، ملزومات اپل را برآورده سازد، شاهد اپل واچ سری ۸ با قابلیت اندازه گیری دمای بدن خواهیم بود در غیر این صورت باید در اپل واچ های آینده تر شاهد آن باشیم.

اپل واچ سری 8

این تحلیلگر همچنین گفت که سامسونگ در مورد گلکسی واچ ۵ هم با چالش های مشابهی روبرو شده است و احتمالا حالا حالا ها به دلیل محدودیت ها به این الگوریتم دست نیابند.

____ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر