اپل iOS 13.2 را با عکاسی بومی’ Deep Fusion ‘منتشر کرد

اپل iOS 13.2 را با عکاسی بومی’ Deep Fusion ‘منتشر کرد

 تیم iOS اپل از زمان انتشار لرزان iOS 13 مانند سگها کار می کند. امروز این شرکت فقط iOS 13.2 را تحت فشار قرار داده است ، این ویژگی ها و پشتیبانی از برخی از جدیدترین محصولات Cupertino از جمله آیفون ۱۱ و AirPods Pro را اضافه می کند.

اپل تازه iOS 13.2 را حذف کرد. از ویژگی های این عکس می توان به عکاسی “Deep Fusion” ، پشتیبانی AirPod Pro ، تنظیم حریم خصوصی سیری و ایموجی های جدید اشاره کرد.

Deep Fusion که اپل ماه گذشته در آن از آیفون ۱۱ رونمایی کرده است ، روشی عکاسی محاسباتی است که بهترین پیکسل ها را از نه تصویر می گیرد و آنها را به یک عکس واحد می بخشد.

مطمئناً کاربران باید از جدیدترین آیفون ۱۱ استفاده کنند تا از این فناوری استفاده کنند. با این حال ، Cult of Mac خاطرنشان می کند که یک راه حل شخص ثالث وجود دارد که روی تلفن های قدیمی تر کار می کند.

نتایج به دست آمده از هوش مصنوعی ، تصاویر بسیار مفصلی را ارائه می دهد که طبیعی تر و با صدای کمتری به نظر می رسند. این فناوری باید عکسهای بهتری به ویژه عکسهایی با نور ضعیف تولید کند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به روزرسانی iOS همچنین پشتیبانی از AirPods Pro جدید را که امروز صبح اپل از آن رونمایی کرده است ، پشتیبانی می کند. ویژگی اصلی بروزرسانی ارائه شده برای جدیدترین هدفون ، اعلان پیام ها است. این قابلیت دارای خواندن پیام های ورودی Siri به صورت خودکار است.

اپل iOS 13.2 را با عکاسی بومی' Deep Fusion 'منتشر کرد

حدود ۷۰ ایموجی جدید برای به روز رسانی اضافه شده اند. این بسته شامل آیکون های “فراگیرتر” مانند سگ با چشم ، یک بازوی رباتیک و افراد در صندلی های چرخدار است. حیوانات کشته شده برای اندازه گیری خوبی نیز به دام انداخته شده است .

اپل همچنین یک ویژگی مرتبط با حریم خصوصی را برای سیری گنجانده است. اکنون تنظیماتی وجود دارد که به کاربران امکان می دهد اشتراک داده را برای دستیار صوتی خاموش کنند. این افزایش احتمالاً به دلیل عصبانیت اخیر نسبت به پیمانکاران شخص ثالث در حال گوش دادن به ضبط تعامل با هوش مصنوعی رقبا مختلف است.

اگرچه طبق گفته ها این کار به منظور بهبود قابلیت های دستیار انجام شده است ، اما تعداد زیادی از کاربران آن را وحشت زده دانستند. بنابراین دستگاه های اپل اکنون اجازه می دهند اشتراک تعامل غیرفعال شود. پس از نصب به روزرسانی کاربران ، این سیستم عامل برجسته خواهد شد.

جدیدترین وصله iOS احتمالاً تمامی مشکلات امنیتی و رفع اشکال را نیز به همراه خواهد داشت ، اگرچه مشخص نیست این موارد چیست. از زمان انتشار ، اپل هنوز یادداشت های نسخه خود را برای iOS13.4 به روز نکرده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر