سرویس اکتیویژن بلیزارد از انویدیا جدا شد

سرویس اکتیویژن بلیزارد از انویدیا جدا شد

هفته گذشته انویدیا به طور رسمی اعلام کرده است سرویس پخش بازی خود یعنی GeForce Now را از حالت بتا خارج کرده است و یک سرویس پخش بازی جاگانه ای را برای کاربران اختصاص دیده است و همین امر نیز باعث می شود تا کیفیت خدمات دهی انویدیا کاهش یابد.

سرویس پخش بازی اکتیویژن بلیزارد که در مجموعه انویدیا قرار داشت و با همکاری هر دو توانسته بودند امکانات و قابلیت های بسیار زیادی را برای کاربران خود به وجود بیاورند و همین امر نیز باعث شده است تا خارج شدن این این سرویس از انویدیا کمی خبر ساز شد.

یکی از اعضای انویدیا به طور رسمی اعلام کرده است دیگر بازی های اکتیویژن بلیزارد بر روی سیستم های انویدیا پایدار نخواهد بود و به نوعی حذف خواهد شد و گفته می شود این جدایی می تواند باعث شود تا شاهد یک همکاری دیگر از این دو شرکت باشیم.

اکتیویژن بلیزارد از انویدیا جدا شد و هنوز اطلاعات دقیقی از سوی این دو شرکت بزرگ دنیای فناوری مطرح نشده است و به طور کامل این دو شرکت اعلام نکرده اند که دلیل این جدایی و قطع همکاری بین این دو شرکت به طور رسمی اعلام نشده است.

انویدیا اعلام کرده است دیگر مانند سرویس پخش قبلی حرکت نخواهد کرد و از یک سرویس پخش متفاوتی بهره خواهد برد که دیگر از آن در تمامی سرویس های پخش بازی آنلاین شاهد نبوده ایم و یک طرح و پروژه ابداعی توسط این شرکت می باشد که تولید و توسعه داده شده است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سرویس اکتیویژن بلیزارد از انویدیا جدا شد

اکتیویژن بلیزارد از انویدیا جدا شد

بعد از خارج شدن اکتیویژن از انویدیا شاهد حضور سرویس جدیدی از سوی انویدیا خواهیم بود که نسبت به سرور های قبلی این شرکت تغییرات بسیار زیادی ایجاد شده است که هرکدام اشاره به بخش های متنوع و جالب سرویس انویدا خواهد بود.

در این سرویس جدید انویدیا شاهد اتفاقات بسیار زیادی خواهیم بود، از قابلیت های متنوع و جالب این سرویس آنلاین می توان گفت حضور کتابخانه های داخلی یکی از خاص ترین امکانات موجود برای این سرویس پخش آنلاین خواهد بود.

در سرویس جدید شاهد این خواهیم بود که کاربران می توانند حساب های جدید کاربری خود را خریداری و یا تایید کنند و بتوانند از این طریق به بهترین نوع خود سرویس های پخش آنلاین را دریافت کنند و بتوانند از این طریق تمامی بازی های آنلاین را با خریداری سرویس های ماهانه استفاده کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع tomshardware

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر