اکو سیستم استارتاپ گسترش می باید

اکو سیستم استارتاپ گسترش می باید

امروز در پایان پنجمین دوره جشنواره فیروزه حسین سجادی نیری دبیر ستاد توسعه فناوری های نوین با اشاره به فرهنگ سازی و گسترش فضای استارتاپ در ایران اشاره کرد و گفت قرار است برنامه های زیادی درباره استارتاپ در ایران راه اندازی شود.

همچنین افزود برنامه های زیادی در آینده برای پیشرفت این حوزه خواهیم پرداخت و برنامه ها و پروژه های زیادی در اختیار قرار خواهیم داد و گفته می شود در این سال شاهد اتفاقات بسیار خوب در حوزه استارتاپ در ایران باشیم.

حسینی افزود: برگزار همایش ها و رویداد هایی که برای بالندگی و پویا سازی استارتاپ در ایران کمک می کند بسیار جالب و مفید واقع خواهد شد و گسترش فرهنگ استارتاپ در ایران می تواند در بخش اقتصاد نیز تاثیر زیادی در بر داشته باشد.

دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی با اشاره به تمهیدات برگزاری این رویداد، افزود: در سال جاری موضوع تسری این رویداد و آثار آن به استان‌ها مورد توجه قرار گرفت.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به گفته این شخص اکو سیستم استارتاپ گسترش می باید و ما در آن شاهد اتفاقات بسیار زیادی اعم از حضور شرکت ها و بخش های زیادی خواهیم بود که در این بخش کمک های بسیار زیادی را انجام خواهند داد و این اکوسیستم می تواند روحیه تازه ای به دست بیاورد.

اکو سیستم استارتاپ گسترش می باید

اکو سیستم استارتاپ گسترش می باید : خبری جالب

هنوز به طور کامل این خبر تایید نشده است و این شخص برنامه سازمان را برای بالا بردن سطح فرهنگ استارتاپی در ایران نامیده است و گفته می شود این حوزه در ایران در آینده ای نه چندان دور شاهد اتفاقات بسیار جالب و جذابی خواهد بود.

ما نیز امیدواریم حوزه استارتاپ در ایران مورد توجه قرار بگیرد و شرکت های دانش بنیان کوچک و استارتاپ هایی که در این حوزه فعالیت می کنند برای تولید محصولات خود و بهتر شدن کیفیت آنها آرزوی بهترین ها را داریم و امیدواریم که این حوزه در ایران به یکی از بخش های مهم در اقتصاد و صنعت چرخه درآمدزایی مردم تبدیل شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر