اگر آیفون ۵ دارید ؟ برای ادامه کار باید آن را به روز کنید

اگر آیفون ۵ دارید ؟ برای ادامه کار باید آن را به روز کنید

اگر شما یا شخصی که می شناسید هنوز به آیفون ۵ چسبیده اید ، باید در هفته آینده به iOS 10.3.4 بروزرسانی شود ، در غیر این صورت گوشی قصد دارد عملکرد جدی را از دست بدهد.

App Store ، خدمات iCloud ، امکان ارسال و دریافت ایمیل و دسترسی به وب برخی از ویژگی هایی است که در صورت بروزرسانی در آن زمان از دست نخواهید داد – به این ترتیب بسیاری از موارد مهم شما در تلفن خود انجام می شود.

اپل می گوید این مشکل مربوط به یک اشکال زمانی مربوط به GPS است که در نحوه ردیابی سرویس ها و زمان ها از سرویس های GPS تأثیر می گذارد (کمی شبیه به اشکال هزاره است). بیشتر دستگاه های مدرن برای مقابله ساخته شده اند ، اما برخی از سخت افزارهای قدیمی می توانند اشتباه بگیرند.

این سخت افزار قدیمی شامل آیفون ۵ است ، اما اگر هنوز از آن استفاده می کنید ، باید در مورد این موضوع بدانید: اپل هشدارهای تمام صفحه را به مردم هشدار می دهد تا جدیدترین نسخه را نصب کنند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

به روز رسانی کنید

البته به روز بودن تلفن (و هر دستگاه دیگری که در اختیار دارید) به روز است ، به هر حال تمرین خوبی است – به همین دلیل است که معمولاً این به روزرسانی ها قرار دارند که خودشان را بصورت دستی و بدون هیچ گونه راه کار در تعامل کاربر نصب کنند.

گاهی اوقات هر چند به هر دلیلی می توانیم بروزرسانی ها را کنار بگذاریم. در نتیجه ، تلفنها و سایر ابزارهای دیگر برخی از نکات مهم امنیتی و رفع اشکال را از دست نمی دهند.

اگر نمی توانید به موقع آیفون ۵ خود را به روز کنید – ۳ نوامبر مهلت دارد – پس از آن همه چیز گم نمی شود ، اما مجبور خواهید بود به جای اتکا به به روزرسانی های بیش از حد از یک رایانه برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی گوشی استفاده کنید.

خوشبختانه این فقط باید برای تعداد کمی از کاربران – آیفون ۵ در سپتامبر ۲۰۱۲ راه اندازی شود. iOS 10.3.4 در ابتدا در ماه ژوئیه به بازار عرضه شد ، بنابراین بیشتر گوشی های آسیب دیده باید از این پچ (آپدیت) استفاده کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

مشاهده تمامی اخبار و حواشی نمایشگاه CES 2021

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر