ایجاد اتاق گفتگو اینستاگرام برای رقابت با کلاب هاوس

ایجاد اتاق گفتگو اینستاگرام برای رقابت با کلاب هاوس

امروز کلاب هاوس یکی از شبکه های اجتماعی خاص و محبوب در بین تمامی کاربران اینترنت به شمار می رود و توانسته رضایت کاربران را جلب کند، عملکرد مثبت و خاص این شرکت در سطح قابل قبولی قرار دارد و توانسته عملکرد خوبی به نمایش بگذارد.

اینستاگرام نیز به طور رسمی برای رقابت با این شبکه اجتماعی وارد شده و طبق اعلام این شرکت قرار است به زودی قابلیت ایجاد اتاق گفتگو زنده در این شبکه اجتماعی راه اندازی شود. این قابلیت که با نام Live Rooms شناخته می شود در اینستاگرام ایجاد خواهد شد.

این رقابت قطعا باعث خواهد شد تا شاهد افزایش کیفیت و همچنین نزدیک بودن شبکه های اجتماعی به یکدیگر باشیم، این قابلیت قرار است به صورت آپدیت در اینستاگرام ایجاد شود و تمامی قابلیت هایی که در کلاب هاوس وجود دارد با کیفیت بالاتر در اینستاگرام ایجاد شود.

ایجاد اتاق گفتگو اینستاگرام قطعا هزینه و نیازمند زمان خواهد بود، اما اینستاگرام توانایی اضافه کردن قابلیت و ویژگی های متعدد برای شبکه اجتماعی خود قابل قبول و قابل تامل است که می تواند باعث جذاب شدن رقابت میان شبکه های اجتماعی متعدد باشیم.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این حالت در نسخه ویژه اینستاگرام لایو اضافه خواهد شد و کاربران خواهند توانست مانند کلاب هاوس، اتاق هایی ایجاد کنند و در آن به صورت صوتی و ویدیویی به تماس و ارتباط با یکدیگر بپردازند. تفاوت این نسخه با کلاب هاوس در کیفیت و سرعت برنامه خواهد بود.

ایجاد اتاق گفتگو اینستاگرام

یکی از دلایلی که می تواند باعث موفقیت اینستاگرام نسبت به کلاب هاوس شود، سرعت بالا و کیفیت تماس های ویدیویی است که اینستاگرام حساب بسیار ویژه ای روی این موضوع باعث کرده و قطعا خواهد توانست اتفاقات هیجان انگیز و قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد.

در کلاب هاوس این قابلیت وجود دارد که کاربری که میزبان است بتواند مانند ویدیو کنفرانس صدای کاربران دیگر را قطع کند و همچنین دسترسی برای صحبت کردن به کاربران را دارد که می تواند برای اجرای کنفرانس و یا کلاس های آنلاین مفید باشد، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم که اینستاگرام این قابلیت را در نسخه جدید خود اجرایی خواهد کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع slashgear

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر