ایده جدید ایلان ماسک برای یک اختراع جدید و جذاب

ایده جدید ایلان ماسک برای یک اختراع جدید و جذاب

ایلان ماسک رئیس و مدیرعامل شرکت های اسپیس ایکس و تسلا در فکر راه اندازی یک محصول و یک حالت بسیار ایده آل می باشد که می توان گفت بهترین حالت ممکن را برای کاربران به وجود می آورد که شاهد اتفاقات بسیار ایده آل و خاص خواهیم بود.

این فرد با داشتن توانایی های بسیار بالا می خواهد این تکنولوژی را به طور کلی راه اندازی کند و شاهد این خواهیم بود که این حالت نسبت به فناوری هایی که این فرد برای اجرایی کردن آنها بهره برده است بسیار متفاوت خواهد بود و در عین حال نیز مثبت و فوق العاده می باشد.

ایلان ماسک برنامه های زیادی داشت که تمامی آنها را با موفقیت بسیار بزرگ عملی کرد و حالا در فکر ساخت یک برنامه جدید می باشد که می توان گفت باید منتظر یک سوپرایز جدید از سوی این فرد و یا شرکت اسپیس ایکس و تسلا باشیم.

ایده جدید ایلان ماسک در محصولات قبلی هر دو شرکت دیده شد و شاهد یک خودروی بسیار بزرگ مانند سایپرتراک به همراه پرتاب اولین انسان به سطح ماه توسط این شرکت با همکاری ناسا بوده ایم که از دستاورد های بزرگ این شرکت محسوب می شود.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

دستاورد هایی که اسپیس ایکس و تسلا با کمک ایلان ماسک به دست آورده تا بحال چنین قابلیتی را دارا نبوده و می توان گفت این فرد یک نیروی محرکه بسیار قدرتمند و زیادی از سوی اسپیس ایکس و ناسا برای پرتاب کلی ماهواره ها به فضا بوده است.

ایده جدید ایلان ماسک

ایده جدید ایلان ماسک

هنوز این شخص اعلام نکرده چه برنامه ای را برای راه اندازی در نظر دارد اما می توان گفت اتفاقات جدیدی در راه است که قطعا شاهد آنها خواهیم بود که واقعا ما را هیجان زده خواهد کرد و یک اختراع جدید و یا تولید محصول خارق العاده خواهیم بود.

حوزه محوریت این تفکر به ایده اصلی نجوم باز می گردد و به احتمال زیاد شاهد پرتاب انسان به سیاره مریخ باشیم که می تواند جذابیت های بسیار بزرگ و زیادی را به همراه داشته باشد، اما هنوز هیچ اطلاعاتی درمورد این خبر و این عملیات از سوی ایلان ماسک و شرکت ها به طور کامل اعلام نشده است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع digitaltrends

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر