ایراد در موتور پورشه ۷۱۸ نسخه ۲۰۲۱

ایراد در موتور پورشه ۷۱۸ نسخه ۲۰۲۱

شرکت پورشه اعلام کرد خریداران زیادی از سراسر دنیا با نسخه ۷۱۸ دچار مشکل شدند و گفته می شود بخش موتور این ایراد را به همراه دارد و برای رفع این مشکل شرکت پورشه خواستار بازگرداندن این نسخه از خودرو ها و تعویض آنها شده است.

موتور این نسخه از نوع توربو دوقلو است و قدرت بسیار بالایی نسبت به عملکرد کلی دارد و باید منتظر این اتفاق باشیم که پورشه از خود به نمایش خواهد گذاشت و در نهایت خروجی جذاب و بسیار قابل قبولی به همراه خواهد داشت که پورشه توانسته اجرایی کند.

اتفاقاتی که شرکت پورشه توانسته از خود به نمایش بگذارد بسیار جالب و قابل توجه بوده و در این نسخه های اخیر نیز عملکرد مثبت و قابل توجهی به همراه داشته و در کنار خروجی هوشمندانه توانسته ترکیب دلخواه خود را برای بازار های جهانی فراهم کند و عملکرد قابل توجهی داشته باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ایراد در موتور پورشه ۷۱۸ باعث شده تا امنیت این خودرو در بخش سوخت رسانی نیز مورد توجه قرار بگیرد و بخاطر همین موضوع خریداری و استفاده از خودرو برای خریداران بسیار عجیب و خاص خواهد بود که یک تجربه متفاوتی از سوی پورشه ارائه داده شده است.

اتفاقات مثبت و هیجان انگیز در دستور کار پورشه قرار دارد و این شرکت توانسته اتفاقات بسیار حرفه ای و هیجان انگیزی را از خود به ثبت برساند و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های خاص و جذاب هستیم که این شرکت در بالاترین سطح به نمایش می گذارد.

ایراد در موتور پورشه ۷۱۸

تمام نسخه های تولید شده به سوی این شرکت برگشت خواهد خورد و همین موضوع باعث به وقوع پیوستن حالت های جذاب و بسیار کاربردی از سوی این شرکت خواهیم بود که در بالاترین سطح ممکن و اتفاقات ایده آل از خود به نمایش می گذارد و قابلیت اجرایی شدن را به همراه دارد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر