ایرپاد بیسیم آنکر Liberty 2 پرو رونمایی شد

ایرپاد بیسیم آنکر Liberty 2 پرو رونمایی شد

شرکت آنکر با سری محصولات Soundcore توانایی های قابل قبول و بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته و شاهد این بوده ایم که توانایی های این شرکت در سطح قابل قبولی قرار گرفته است و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات جذاب و بسیار خاص از سوی این شرکت قدرتمند دنیای فناوری بوده ایم.

آنکر با سری محصولات خود توانسته در حوزه هدفون های بیسیم عملکرد خوبی داشته باشد، نسخه جدید محصولات این شرکت با نام انحصاری Liberty Air 2 Pro در رویداد CES 2021 به نمایش گذاشته شده است که از ترکیب رنگی بسیار جذاب و طراحی مناسبی برخوردار است.

قیمت نهایی این محصول ۱۳۰ دلار اعلام شده که واقعا قیمتی بسیار مناسب و مقرون به صرفه دارد و می توان گفت آنکر توانسته عملکرد بسیار مناسب و هوشمندانه از خود به نمایش بگذارد و خروجی قابل قبول و بسیار حرفه ای از خود به حالت نمایش دربیاورد.

ایرپاد بیسیم آنکر Liberty 2 پرو از حالت نویز کنسلینگ فعال برخوردار است و آب بندی صدا در بالاترین وضوح ممکن انجام می گیرد، به نوعی که صدای هدفون و همچنین صدای بیرون به داخل هدفوت رخنه نمی کند که این یک حالت فوق العاده و بسیار حرفه ای از صدا و ترکیب کیفیت بالا است که آنکر توانسته از خود به نمایش بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

قسمت نویز فعال این شرکت از حالت ANC بهره مند است که باعث می شود تا کمترین نویز ممکن را در صدا بشنویم، همچنین این شرکت در قسمت سخت افزاری از حالت های مناسب و بسیار ایده آل بهره مند شده است تا شاهد این اتفاق باشیم که آنکر تفاوت های زیادی در نوع ساختار آنها ایجاد کرده است.

ایرپاد بیسیم آنکر Liberty 2 پرو

با فعال بودن حالت ANC کاربر می تواند حدود ۶ ساعت به طور مداوم از این هدفون استفاده کند و با فقط ۴۵ دقیقه شارژ کردن دوباره این زمان استفاده را تمدید کند، همچنین کیس شارژ این هدفون بیسیم با فعال بودن حالت نویز کنسلینگ حدود ۲۱ ساعت نگهداری شارژ دارد که از فناوری بیسیم QI نیز بهره مند خواهد بود.

این هدفون بسیار جذاب و قدرتمند از فناوری IPX4 استفاده می کند که ضد آب بودن آنرا به طور کامل مشخص می کند و به طور کامل می توان گفت این شرکت توانایی های لازم برای به دست آوردن قابلیت های ایده آل و بسیار هوشمندانه را در ترکیب خود دارد و می تواند بسیار مفید و قابل قبول واقع شود.

هدفون بیسیم Liberty Air 2 Pro در رنگبندی های مشکی، سفید، آبی و صورتی در دسترس خواهد بود و به تمامی بازار های جهانی به طور کامل عرضه خواهد شد، یک تغییر قیمت بازار کانادا نسبت به دیگر بازار ها خواهد داشت که بجای ۱۳۰ دلار ۱۷۰ دلار به فروش خواهد رسید که بخاطر پک کامل این هدفون برای بازار کانادا محسوب می شود.

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر