ایرپاد و هدفون جدید Cowin با عمر باتری بیشتر رونمایی شد

ایرپاد و هدفون جدید Cowin با عمر باتری بیشتر رونمایی شد

شرکت Cowin در چند سال گذشته توانایی های بسیار جذاب و خوبی در حوزه محصولات صوتی ایجاد کرده است و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت هستیم که در بالاترین سطح کیفیت و طراحی قرار گرفته است و ترکیب خوبی ایجاد کرده است.

این شرکت برای رونمایی از محصولات خود رویداد CES 2021 را در نظر گرفته است و شاهد به وقوع پیوستن اتفاقات و حالت های مناسب و بسیار ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند و بسیار ایده آل هستیم که در بالاترین شرایط خود برای رونمایی محصولات هوشمند قرار گرفته است.

این شرکت در این رویداد دو محصول جذاب در رده های هدفون بیسیم و ایرپاد ارائه داده است که یک نسخه با نام انحصاری Apex Elite است که نسخه ایرپاد محسوب می شود و برای هدفون بیسیم نیز با نام انحصاری SE9 استفاده کرده است که حالتی مناسب و ایده آل محسوب می شود.

ایرپاد و هدفون جدید Cowin با تمرکز بر روی عمر باتری و نگهداری شارژ ارائه شده است که به نظر می رسد این شرکت کار سختی در بخش رقابتی با شرکت های بزرگ در دنیا در این حوزه مانند جبرا دارد و باید کیفیت محصولات خود را ارتقا دهد، ایرپاد Apex Elite توانایی نگهداری ۷ ساعت شارژ مداوم برای پخش موسیقی دارد.

باکس شارژ این ایرپاد دارای ظرفیت ۵۰۰ میلی آمپر ساعتی است که توانایی نگهداری ۳۰ ساعت شارژ دارد و می توان گفت این شرکت در این نسخه تاکید زیادی بر روی عمر باتری و همچنین بهره گیری از قابلیت های هوشمندانه این شرکت در سطح بالایی قرار گرفته است.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید
ایرپاد و هدفون جدید Cowin توان شارژدهی بالا

ایرپاد و هدفون جدید Cowin توان شارژدهی بالا

ایرپاد های این شرکت می تواند رقیب سرسخت و بسیار جدی Elite 75t جبرا محسوب شود که در این رویداد نیز رونمایی شده است و می توانند با یکدیگر رقابت جذابی داشته باشند. قطعا توانایی های جبرا در نوع ساخت و طراحی با تجربه بالایی که دارد بیشتر از کوین خواهد بود و این کار باعث افت عملکرد کوین در مقابله با شرکت جبرا خواهد بود.

هدفون بیسیم SE9 نیز دارای باتری ۸۰۰ میلی آمپر ساعتی است که طبق گفته شرکت، توانایی نگهداری شارژ تا ۳۰ ساعت را دارد که واقعا قابلیتی جذاب و بسیار هوشمندانه محسوب می شود، این هدفون بیسیم نیز رقابت هایی در کلاس WH-1000XM4 خواهد داشت که در حوزه گیمینگ بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است و حالت ایده آلی به همراه دارد.

هر دو نسخه از فناوری بلوتوث ۵.۰ پشتیبانی می کنند و از فناوری ANC به طور کامل استفاده می کنند که باعث می شود تا شاهد حذف نویز در بالاترین کیفیت باشیم، همچنین عرضه این محصول از ماه مارس انجام خواهد گرفت. نسخه SE9 دارای قیمت سنگین ۳۵۰ دلاری است و برای نسخه ایرپاد Apex Elite دارای قیمت ۹۰ دلاری است که رقابت برای هر دو نسخه بسیار جذاب و حساس محسوب می شود.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر