ایسوس راگ فون ۳ در لیست گیک بنچ و مجوز وای فای دیده شد

ایسوس راگ فون ۳ در لیست گیک بنچ و مجوز وای فای دیده شد

محدوده گوشی های هوشمند گیمینگ به یکی از مهمترین سال های خود رسیده است که سرانجام به یک جمع معلوم رسیده است. علاوه بر این، بازی ها به طور فزاینده ای دقیق و رقابتی می شوند.

علاوه بر این، آنها همچنین به پیشرفت فناوری های جدید مانند روند جدید صفحه نمایش هی با سرعت بالا کمک می کنند. طبیعی است که شاهد شرکت های جدید در این بخش باشیم که می پیوندند.

و همچنین طبیعی تر دیدن بازیکنان قدیمی در حال رونمایی گوشی های هوشمند ۲۰۲۰ خود هستند. دراین گروه ایسوس را هم داریم که برای رونمایی گوشی هوشمند جدید ایسوس راگ فون ۳ آماده می شود.

ترکیب راگ فون بدون شک از برخی از پیشرفته ترین گوشی های هوشمند گیمینگ است در صنعت گوشی های هوشمند ساخته شده است. آخرین ورودی این سری راگ فون سال گذشته بود.

اکنون هم که اولین مدرک ها و شواهد مربوط به ورود راگ فون ۳ به نظر می رسد. اول از همه، دستگاه جدید گیمینگ فرایند صدور گواهینامه وای فای را پشت سر گذاشت که بهترین مدرک در مورد رونمای این دستگاه است. خبر دوم این دستگاه از ظاهر شدن آن در لیست گیک بنچ بود.

ایسوس راگ فون 3

گوشی جدید گیمینگ ایسوس با پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ رونمایی می شود

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

این گوشی دارای شماره مدل I0003DD است، به همین نام هم در گیک بنچ و لیست صدور گواهینامه وای فای دیده شده است. طبق لیست گیک بنچ، این گوشی هوشمند در تست های تک هسته ای ۹۰۲ امتیاز و در تست چند هسته ای ۳۰۷۴ امتیاز را کسب کرده است.

شایان ذکر است که نتایج به دست آمدده از طریق گیک بنچ ۵.۱.۱ حاصل شده است. جای تعحبی هم ندارد که این دستگاه از پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ استفاده می کند و دارای ۸ گیگابایت رم است.

البته این احتمالا در نوع خاصی از این دستگاه باشد. انتظار می رود یک نوع با رم ۱۲ گیگابایتی هم انتشار شود. اگر چه در این مورد هیچ تاییدیه ای وجود نارد، اما باید رم این دستگاه هم همانند سایر گوشی های گیمینگ مبتنی بر استاندارد DDR5 باشد.

ایسوس راگ فون 3

متسفانه جزئیات مربوط به گوشی هوشمند جدید هنوز هم کم است. مجوز وای فای فقط برای تایید شماره مدل و پشتیبانی از دو باند وای فای بوده که در بیشتر گوشی های هوشمند ۲۰۲۰ هم کاملا صدق دارد.

جالب اینجاست که راگ فون ۲ سال گذشته با نام رمزگذاری شده I001D عرضه شد که بسیار شبیه به شماره مدل فاش شده راگ فون ۳ است. اعتقاد بر این است که در روز های آینده اطلاعات بیشتری از این گوشی گیمینگ ایسوس به دست آوریم. که در این صورت در اولین فرصت شما عزیزان را هم آپدیت خواهیم کرد.

گوشی ایسوس راگ فون ۳ احتمالا یکی از جالب ترین گوشی های گیمینگ در سال ۲۰۲۰ با طراحی منحصر به فرد فانتزی خواهد بود که در سری راگ فون بسیار قدیمی است.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع geekbench WiFi

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر