ادوبی در حال ساخت ایلاستریتر برای آیپد است

ادوبی در حال ساخت ایلاستریتر برای آیپد است

طراحانی که صاحب یک آیپد هستند و می خواهند آن را در جریان کارهای خود دخالت دهند ، ادوبی در حال ساخت نسخه کاملی از ایلاستریتر برای تبلت ها است . دقیقا مثل فتوشاپ برای آیپد ، تمام ویژگی های نسخه دسکتاپ را دارا نخواهد بود ولی بیشتر عملکرد های اصلی در کنار بهینه سازی های لمسی خاص در این نسخه خواهید دید .

امروز ادوبی اولین تجربه خود را در گوشی های هوشمند با فتوشاپ برای کاربران آیپد منتشر کرد که بیشتر ویژگی های اصلی را از همان نسخه دسکتاپ آورده است . حال می خواهد تجربه دوم خود را با ایلاستریتر انجام دهد که برای سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است .

این شرکت از برنامه های آینده خود برای کنفرانس ادوبی مکس ۲۰۱۹ توضیح داد که هم اکنون در مرحله توسعه اولیه قرار دارد و این به این معنی است که تا زمان انشار نهایی UI یا  همان (ایلاستریتر) خودمون از نظر کارایی تغییرات زیادی داشته باشد . تمرکز اصلی بر روی استفاده از لمس و ورودی مبتنی بر Apple Pencil است ، اما این شرکت می خواهد اطمینان حاصل کند که می توانید همان پرونده هایی را که در نسخه دسکتاپ کار کرده اید در این نسخه کار کنید .

ادوبی می گویند که ما با هزاران طراح نشت و برخاست کردیم تا ایده خوبی از آنچه برای استفاده از iPad در جریان کار خود استفاده می کنند ، بشناسند. ایلاستریتر جدید که ما در مورد آن بحث می کنیم به برخی افراد این امکان را می دهد از صفر تا صد پروژه های را در رایانه های لوحی انجام دهند ، اما می توانید پروژه ها را با حساب کریتیو کلود همگام سازی کرده و ادامه پروژه نصف کارتان را در لپ تاپ یا دسکتاپ تان ادامه دهید .

 

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ادوبی در حال ساخت ایلاستریتر برای آیپد است

ابزار قلم برای تجربه جدید از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، پس ادوبی با اضافه کردن یک اصلاح کننده لمسی متنی که مانند یک میانبر صفحه کلید کار می کند ، مجدداً آن را طراحی کرده تا حتی بدون کیبورد کار کند.

برای کسانی که می خواهند با طراحی ساخته شده روی کاغذ شروع کنند ، می توانید از دوربین آیپد استفاده کنید تا آن را اسکن کرده و با استفاده از سنسور AI ادوبی به شکل برداری تبدیل کنید. این شرکت همچنین توانایی شناسایی قلم های دنیای واقعی را اضافه کرده است ، تا زمانی که در کتابخانه آن موجود باشد.

جالب اینجاست که نسخه جدید دارای یک ویژگی درخواستی در جامعه است که در نسخه دسکتاپ موجود نیست و به شما امکان می دهد برای اشکالات آینه ای ایجاد کنید و ویرایش های بعدی از طرف دیگر منعکس شود. این عملکرد در نهایت راهی دسکتاپ خواهد شد و این بخشی از تلاش گسترده برای کاهش مراحل مورد نیاز برای انجام کارها در ایلستریتور است.

اگه از علاقه مندان الیستریتور هستید و می خواهید آن را در آیپد امتحان کنید ، می توانید با مراجعه به وب سایت ادوبی برای نسخه بتای خصوصی ثبت نام کنید .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___ 

 

 

منبع Techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر