ایموجی های جدید در اندروید ۱۲ اجرایی خواهند شد

ایموجی های جدید در اندروید ۱۲ اجرایی خواهند شد

طبق گزارش های منتشر شده از سوی گوگل، این شرکت در نظر دارد برای اندروید ۱۲ بازطراحی برای ایموجی های خود ایجاد کند و تفاوت های زیادی میان نسخه جدید با ایموجی های قبلی وجود خواهد داشت. انواع ایموجی ها بسته به نوع گوشی و همچنین موقعیت مکانی کاربر تغییر خواهد کرد.

بزرگترین تغییرات درمورد ایموجی برای گوگل در اندروید ۹ رخ داد و حالا بعد از مدت ها به اندروید ۱۲ نیز رسیده است و طبق اخبار منتشر شده در این نسخه نیز شاهد بهره‌مند شدن از ویژگی های خاص و جذاب گوگل برای استفاده از حالت و ترکیب های مناسب خواهیم بود.

گوگل اعلام کرده این ایموجی ها هوشمند خواهند بود و نسبت به موقعیت مکانی و زمانی شما تغییراتی در آنها ایجاد خواهد شد. مثلا ایموجی چادر اگر موقعیت مکانی شما شب باشد با یک آتش در کنارش همراه خواهد بود و یا اگر در روز باشید ایموجی ماه برای شما فعال نخواهد بود.

ایموجی های جدید در اندروید ۱۲ مبتنی بر سیستم‌عامل عرضه خواهند شد و همچنین شاهد یکپارچه سازی تمامی سیستم‌داخلی توسط گوگل هستیم که تمامی سرویس ها را به یکدیگر متصل خواهد کرد و همین موضوع باعث خواهد شد تا استفاده بهینه و هر چه بهتر از این سرویس و ایموجی ها به راحت ترین شکل باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

سرویس جیمیل گوگل با سرور های مرکزی این شرکت ادغام خواهند شد تا تمامی امکانات لازم که قرار است برای اجرایی شدن این حالت داشته باشد را ارائه دهد. همچنین گوگل قصد دارد برای توسعه بخش ایموجی از شکلک های جدیدی نیز استفاده کند که هنوز خبر خاصی از آنها منتشر نشده است.

ایموجی های جدید در اندروید 12

ایموجی های جدید در اندروید ۱۲

در مناسب های تقویمی مانند هالوین و یا نزدیک بودن به کریسمس، به صورت خودکار در بخش کیبورد کاربران ایموجی های مختلف وجود خواهند داشت و نسبت به هر مراسمی ایموجی های متنوعی آپدیت خواهند شد و تمامی این فرآیند ها به صورت درون برنامه ای و بدون نیاز به نصب خواهد بود.

همچنین ادعا شده است گوگل قصد دارد از نظر طراحی و گرافیکی ایموجی ها را باز طراحی کند و شکل کلی مثلا برای ایموجی قلب وجود دارد و یا برای ایموجی خنده وجود دارد با گرافیک جدید و شکل کلی متفاوت نسبت به ایموجی های موجود در کیبورد ها آپدیت خواهند شد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر