اینترنت استارلینک اسپیس ایکس سریع تر می شود

اینترنت استارلینک اسپیس ایکس سریع تر می شود

شرکت اسپیس ایکس ماهواره های مختلفی را برای تحقیقات درمورد نجوم به فضا ارسال کرده است، اما در کنار این ماهواره ها چند ماهواره جدید با عنوان استارلینک برای خدمات دهی اینترنتی به فضا ارسال کرده است که شاهد خدمات اینترنتی از سوی این شرکت هستیم.

مدیرعامل اسپیس ایکس، ایلان ماسک اعلام کرده است قرار است به زودی پهنای باند خدمات اینترنتی این شرکت به طور ویژه و خاص پیشرفت خواهد کرد و شاهد افزایش سرعت بسیار زیاد سرعت اینترنت این شرکت نسبت به گذشته خواهیم بود.

این شخص ادعا کرده است اینترنت مناطق محروم به طور ویژه ای افزایش خواهد یافت، این شخص با مثال سرعت لازمه برای گیمر ها سرعت پهنای باند جدید را عنوان کرد، طبق گفته های ایلان ماسک سرعت اینترنت برای گیمر های شهری حدود ۱۰ میلی ثانیه می باشد و برای روستاییان حدود ۲۰ میلی ثانیه خواهد بود.

در این حالت شاهد پیشرفت دوبرابری اینترنت استارلینک نسبت به سری های گذشته خواهیم بود که به طور ویژه باعث می شود تا این روند به طور کامل دوره بهبود خود را پشت سر گذاشته و شاهد این خواهیم بود که این خدمات دهی اینترنتی رشد خوبی خواهد داشت.

همچنین ایلان ماسک اعلام کرده است تمامی افرادی که از خدمات دهی این شرکت استفاده می کنند می توانند به طور کامل به قدرت و سرعت پهنای باند این خدمات دسترسی کاملی خواهند داشت و گفته می شود این سرعت و پایداری اینترنت نسبت به گذشته شاهد افزایش سرعت خواهد شد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اینترنت استارلینک اسپیس ایکس سریع تر می شود

پیشرفت اینترنت استارلینک برای گیمرها

ایلان ماسک موضوع بسیار مهمی را درمورد این بخش گفته است که برای تمامی کاربران و افرادی که از اینترنت استفاده می کنند ایده آل نخواهد بود و گفته می شود شاهد افزایش نارضایتی ها از سوی برخی کاربران برای این شرکت برای عملکرد این خدمات خواهیم بود.

این شخص گفته است کاربرانی که از AT&T و Gigabit خدمات دریافت کرده اند انتظار این را نداشته باشند که این اینترنت یا همان استارلینک برای رقابت و مقایسه با آنها ساخته شده است و شاهد یک روند کاملا جداگانه با این دو خدمات اینترنتی خواهیم بود.

هنوز به طور کامل مشخص نشده است اینترنت استارلینک مفید خواهد بود و یا به طور خاص و ویژه برای افرادی خواهد بود که دسترسی های خاصی دارند و افراد معمولی و عادی نمی توانند از این خدمات دهی اینترنتی نهایت استفاده را ببرند، باید منتظر ماند و عملکرد اسپیس ایکس را مشاهده کرد.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع techspot

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر