اینترنت شبکه هواوی برای کارایی شبکه های دانشگاهی

اینترنت شبکه هواوی برای کارایی شبکه های دانشگاهی

سازنده تجهیزات اینترنتی و شبکه ای هواوی اعلام کرده است برای کارایی هر چه بهتر خدمات خود و دکل های اینترنتی را به طور ویژه ای افزایش خواهد داد و ما نیز شاهد پیشرفت چشمگیر خدمات شبکه ای و اینترنتی این شرکت چینی خواهیم بود.

شرکت هواوی اعلام کرده است برای خدمات دهی بهتر و بیشتر برای دانشگاه ها و مراکز داده قرار است دکل های مناسب تری را برای اینکه این مراکز دچار مشکلات زیادی نشوند این خدمات را اجرایی خواهد کرد، این عملیات به خاطر کرونا می باشد.

هواوی اعلام کرده است در دوران کرونا دانشگاه ها تعطیل شده اند و برای اینکه روند آموزشی مختل نشود دست به ایده پردازی زده است و قرار است دکل های اینترنتی قوی تری را با قابلیت های بسیار زیاد برای دانشگاه ها تولید کند که بتوانند به آموزش های آنلاین و مجازی خود دست یابند.

اینترنت شبکه هواوی می تواند یکی از خاص ترین قابلیت های این شرکت چینی در چند سال اخیر باشد که توسط این شرکت آسیایی انجام گرفته است و این یعنی یک خدمات پیشرو برای اهداف بهتر و کارآمد تر نسبت به نسل های گذشته این شرکت و دیگر شرکت ها.

همچنین مدیر ارشد هواوی اعلام کرده است تا پایان ماه مارس اولین دکل ارتباطی با نوع جدید در چین راه اندازی خواهد شد و بقیه مراحل نیز به طور مستمر بعد از تست های اولیه در کشور های دیگر راه اندازی خواهد شد تا هیچ روند آموزشی در تمام دنیا قطع نشود و دانش آموزان و دانشجویان به روند خود بازگردند.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

اینترنت شبکه هواوی برای کارایی شبکه های دانشگاهی

اینترنت شبکه هواوی

رئیس هواوی درمورد اجرایی کردن این عملیات صحبت کرده است و ادعا داشته است برقراری این ارتباط میان کشور ها و ایجاد یک بستر مناسب برای راه اندازی این شبکه اینترنتی یکی از مشکلات بسیار سخت و مشکلی خواهد بود که این شرکت در پیش رو دارد.

همچنین این شخص اعلام کرده است حدود ۷۰۰ شهر در دنیا در اولویت قرار دارند که دکل های اینترنتی هواوی در آنها اجرایی خواهد شد و گفته می شود به احتمال زیاد شاهد شهر هایی همچون تهران و تبریز و مشهد نیز میان این نام های ۷۰۰ شهر وجود داشته باشد.

اگر یکی از دکل ها داخل ایران باشد به تمامی نقاط ایران خدمات رسانی می کند که واقعا عالی می شود و فرقی ندارد در کدام یک از شهر های ایران باشد، فقط اجرایی این عملیات زمان زیاد و کمی نیز هزینه لازم دارد که امیدواریم وزیر ارتباطات و سازمان تنظیم و مقررات کشوری به این امر رسیدگی کنند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gadgetsnow

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.