اینتل قصد بازگشت به بازار CPU را دارد

اینتل قصد بازگشت به بازار CPU را دارد

مدیر عامل اینتل ، باب سوان یک فلسفه برای حال این روزای اینتل پیدا کرده و فاش کرده و با این کار فکر قصد تخریب دوباره بازار CPU و به دست گرفتن ۹۰% از سهم بازار CPU را دارد .  وی می گوید دلیل اصلی مشکلات تولید اینتل است . او می خواهد سهم این شرکت که الان از بازار سیلیکون به ۳۰% رسیده فکری بکند . وی ادامه داد ما صبح با سهم ۳۰% و توقعی در طی چند سال آینده به کار می رویم که نقش بزرگتر و بیشتری در خرید مشتریان ایفا خواهیم کرد و و این فقط به معنای کار بر روی بازار CPU نیست و این به معنای GPU ، این به معنای Al ، این به معنای FPGA است . این به معنای گرد هم آوردن این فناوری ها است بنابر این ما مشکلات مشتریان را حل می کنیم بنابراین ، ما به دنبال شرکتی هستیم که تقریبا ۳۰ درصد سهم در بازار TAM سیلیکون ۲۸۸B دلاری کل بازار موجود دارد .

اکتشافات اخیر اینتل در بازار های جدید با موفقیت های مختلفی رو به رو شده است . دستگاه های حافظه اوپتان که جذاب و پرطرفدار بوده اند ، اما تجارت مودم آنها معلوم شد یک فاجعه جند میلیارد دلاری واقعا فاجعه بار است . در عین حال ، آنها دچار کمبود دردناک CPU شده اند . سوان مقصر جاه طلبی آنها است .

اینتل قصد بازگشت به بازار CPU را دارد

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

وی گفت : بافت اسکار واقعا با قانون مور شروع شده است و هر دو سال یک بار عامل مقیاس گذاری انجام می شود و این بک نوع قانون ساده است . این کار برای مدت زمان طولانی انجام شده است . و انتقال ۲۲ به ۴۰ نانومتر سپس ۱۴ تا ۱۰ نانومتر ما تصمیم داریم که با وجود اینکه فیزیک را به چالش کشیده می شود ، تصمیم داریم از نظر عملکرد نوار بالاتری برای خودمان قرار دهیم .

بنابراین ، ۲۲ تا ۱۴ چگالی ۲ برابر نیست ، ۲.۴ برابر بود و در طول راه پرزنگ بوده . اما کار می کرد و ابن کار به ما اطمینان می داد که برای ۱۴ تا ۱۰ چرا ما عامل مقیاس گذاری را نمی گیریم تا ۲.۷ ؟

مطمئنا ، با تلاش برای پرشی به جلو بیشتر ، اینتل ۱۴ نانومتری موجود خود را به خطر انداخت ونتوانست CPU های کافی را برای پاسخگویی به تقاضای تولید کند ، که باعث می شود وقتی آنها می خواستند روی فن آوری در حال ظهور مانند ۵G تمرکز کنند ، آنها را تقلا کنند . امیدوارم تغییر جدید فرهنگ ، آنها را در مسیر درسا قرار دهد .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر