اینستاگرام نرم افزار محبوب هند لقب گرفت

اینستاگرام نرم افزار محبوب هند لقب گرفت

شبکه اجتماعی اینستاگرام که یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا می باشد، از سراسر دنیا کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است و همین امر باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار مناسب و ایده آل از سوی این شرکت قدرتمند شده است.

اینستاگرام در کشور های زیادی طرفداران بسیار زیادی دارد و مخصوصا در ایران نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است که واقعا هم می توان گفت یک اتفاق بسیار ایده آل و جذابی از سوی این نرم افزار در دنیا بر روی انواع مخاطبان با حوزه های متفاوت می باشد.

علاوه بر ایران تعداد زیادی از کاربران نرم افزار اینستاگرام را کاربران کشور هند تشکیل می دهد و چیزی بالغ بر ۲۰۰ میلیون کاربر فقط در این کشور بر روی این نرم افزار لاگین کرده اند که بسیار خاص و در عین حال فوق العاده محسوب می شود.

اینستاگرام نرم افزار محبوب هند می باشد و نسبت به دیگر نرم افزار ها از محبوبیت بسیار بالایی نسبت به دیگر نرم افزار های موجود وجود دارد و این باعث شده تا توجه های بیشتری از سوی اینستاگرام برای کاربران این کشور و این نرم افزار باشد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

طبق آمار و ارقام که از سوی اینستاگرام منتشر شده، با اختلاف بسیار زیاد فعالیت مستمر کاربران هندی نیز در این نرم افزار زیاده بود و همین امر نیز باعث شده تا شاهد اتفافات بسیار عجیب و غریب از نظر بازدید و تعداد فعالیت در این شبکه اجتماعی از سوی کاربران هندی باشیم.

اینستاگرام نرم افزار محبوب هند

اینستاگرام نرم افزار محبوب هند

علاوه بر مردم عادی برخی از رهبران و مدیر های بزرگ کشور هند از این نرم افزار استفاده می کنند که باعث به وجود آمدن اتفاقات بسیار ایده آل و خاصی می باشد که این شرکت را نسبت به دیگر حالت ها خاص و البته قدرتمند می سازد.

اینستاگرام قول داده قابلیت های بسیار زیاد و جالبی را بخاطر کاربران هندی در این نرم افزار راه اندازی کند که نشان از جالب بودن و بسیار ایده آل بودن این نرم افزار می باشد که می خواهد با توسعه قابلیت های خود کاربران زیادی را در بخش رابط کاربری برای خود جذب کند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع engadget

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر