اینستاگرام نسخه دسکتاپ در آخرین مرحله عرضه قرار دارد

اینستاگرام نسخه دسکتاپ در آخرین مرحله عرضه قرار دارد

شایعات و صحبت های زیادی درمورد اینستاگرام برای دسکتاپ وجود داشت که این شرکت با انتشار برخی تصاویر که نشان دهنده استفاده از قابلیت های این شبکه اجتماعی در نسخه دسکتاپ است را برای کاربران به انتشار گذاشته است. از ویژگی های بارز و قابل قبول این نسخه گذاشتن استوری و دیگر قابلیت های موجود در این شبکه اجتماعی است.

اینستاگرام سعی بر این دارد تا قابلیت های خود را برای تمامی کاربران با تمامی دیوایس ها اجرایی کند و همین موضوع باعث شده تا این شرکت عملکرد برعکس داشته باشد و قطعا خروجی که قرار است از عملکرد این شرکت خارج شود بسیار متفاوت و جذاب خواهد بود.

در این نسخه، مانند نسخه گوشی گذاشته استوری، پست و همچنین دسترسی به قابلیت های تنظیم ویدیو و استفاده از فیلتر های عکاسی برای کاربران در دسترس خواهد بود و اتفاق فوق‌العاده ای محسوب می‌شود که این شرکت قدرتمند برای این شبکه اجتماعی در نظر گرفته است.

اینستاگرام نسخه دسکتاپ تفاوت های زیادی نسبت به نسخه موبایلی نخواهد داشت و بزرگترین تغییر آن طبق گفته خود اینستاگرام، استفاده از قابلیت های نرم افزاری خواهد بود که در بالاترین سطح ممکن ارائه خواهد شد و بهترین اتفاقی خواهد بود که این شرکت می‌تواند به نمایش بگذارد.

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

آیکون نرم افزار نیز برای نسخه دسکتاپ دست خوش تغییرات خواهد بود و هنوز اطلاعات تکمیلی درمورد عملکرد و همچنین قابلیت هایی که احتمال دارد اینستاگرام از خود به نمایش بگذارد مشخص نشده است اما قطعا به زودی حالت های جذاب و قابل قبولی از سوی این شرکت خواهیم بود.

مشکلات اینستاگرام نسخه دسکتاپ

برخی سوالات یا به نوعی مشکلات برای این نسخه به وجود آمده است که باید اینستاگرام به آنها پاسخ دهد. یکی از آنها سازگاری با تمامی سیستم عامل ها و همچنین برقراری یک ارتباط درست و مناسب با سخت افزار است که احتمال دارد محدودیت های سخت افزاری در این نسخه اعمال شود.

همچنین دسترسی کاربران به تمامی امکانات اینستاگرام در این نسخه به آن توجه شده است و به زودی شاهد قابلیت های مناسب و بسیار کاربردی خواهیم بود که این شرکت نرم افزاری قطعا با تدابیر بسیار هوشمندانه عملکرد مثبت و بسیار خوبی از خود به نمایش خواهد گذاشت.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر