اینفینیتی جدید در راه تولید برای بازار های جهانی

اینفینیتی جدید در راه تولید برای بازار های جهانی

شرکت اینفینیتی یکی از برترین تولیدکنندگان خودرو های ساشی و SUV در دنیا می باشد که توانسته است با تولید خودرو های با کیفیت بالا و قدرت بسیار زیاد و البته با قیمت بسیار پایین به بازار های جهانی عرضه خواهد کرد.

شرکت اینفینیتی توانسته است با فروش بسیار بالای خودرو های خود در بازار های جهانی یک رقابت جدید و حساسی را به وجود بیاورد و گفته می شود ۲۱ درصد نسبت به فروش قبلی خود پیشرفت داشته است که یک رکورد جدیدی محسوب می شود.

این شرکت توانسته است با رشد ۳۸ درصدی نسبت به فروش خودرو های قبلی خود بازار های جهانی بسیار زیادی را به دست بیاورد  و گفته می شود این روند تا فروش سری های بعدی این فروش ادامه دار باشد و به احتمال زیاد این روش ادامه دار باشد.

اینفینیتی جدید در راه تولید می باشد و گفته می شود این روش فروش و سری جدید خودرو های این شرکت توانایی بالای فروش را در انواع بازار های جهانی داشته باشد و به خاطر اینکه سری قبلی این شرکت فروش فوق العاده ای داشته است این روند نیز ادامه دار باشد.

همانطور که از رکورد فروش اینفینیتی خبردار شدیم، از طرفی دیگر نیز شرکت های فورد و بنز آمار فروش خود را در اواخر سال ۲۰۱۹ به نمایش درآورند که نشان از قدرت بی نظیر این شرکت داشته است که نسبت به دیگر شرکت های تولیدکننده خودرو فروش بیشتری داشته است و توانسته است آمار خوبی را به ثبت برساند.

خودروی جدید این شرکت یکی از برترین ها می باشد و گفته می شود فروش سری جدید این شرکت می تواند به یکی از خودرو های برتر این شرکت در فروش سالانه تبدیل شود، شرکت گفته است این فروش می تواند خودروی هیبریدی شاسی بلند را عرضه خواهد کرد.

اینفینیتی جدید در راه تولید برای بازار های جهانی

اینفینیتی جدید در راه تولید می باشد

این شرکت اعلام کرده است قرار است فروش خودروی جدید خود را با بالاترین نرخ عرضه خواهد کرد و در تمام نمایندگی های مجاز این شرکت فروش خودرو های جدید اینفینیتی برقرار خواهد شد و به احتمال زیاد شاهد شاسی بلند های بسیار قدرتمند از سوی این شرکت باشیم.

شرکت آمریکایی اینفینیتی توانسته است با تولید خودرو های هیبریدی شاسی بلند به یکی از برترین ها تبدیل شود و اولین شرکتی باشد که توانسته است تولید خودرو های هیبریدی شاسی بلند را در تاریخ فروش خودرو های جهانی به ثبت برساند.

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع carbuzz

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر