ایکسپریا ۶ اولین گوشی ۵G سونی

جانشینی خوب برای ایکسپریا 5

ایکسپریا ۶ اولین گوشی ۵G سونی

در صورت باور داشتن نتیجه آزمایش Geekbench ، ممکن است گوشی هوشمند میان رده بعدی سونی یک تراشه اسنپدراگون ۷۶۵ را با خود به یدک بکشد .

تصویری از نتیجه ، یافته شده توسط AndroidNext تلفنی رانشان می دهد که دقیقا شبیه نامگذاری خاص سونی یعنی (یک نامه و چهار شماره) است . در این حالت ، K8220 با نامه ای شروع می شود که امسال آن را اعلام می کند . از آنجا که همه تلفن های ۲۰۱۹ سونی دارای نام های فنی هستند که از j شروع می شود ، بنابراین K احتمالا دلیل استفاده جی اس ام آرنا در سال ۲۰۲۰ برای گوشی ها خواهد بود .

در مورد چیپست ، نتیجه آزمایش یک پردازنده ۸ هسته ای کوالکام را باشناسه ای که قبلا دیده بودیم لیست می کند در نتایج جدید تست Oppo Reno3 Pro که به تازگی نشر شده است ، معلوم شده است که اووپو نیز این گوشی خود را با اسنپدراگون ۷۵۶G بسته بندی می کند .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

ایکسپریا 6

سرانجام ، گوشی ۵G سونی ؟

بله ، درست است Oppo گوشی جدید خود را زیر سایه پردازنده جدید میان رده اسنپدراگون جدید خود که کوالکام به تازگی معرفی کرده ، قادر به اتصال به شبکه های نسل بعدی خواهد بود . اما هنوز مشخص نیست که آیا سونی تلفن جدید خود را با نسخه استاندارد یا ۵G بسته بندی می کند ، باید منتظر باشیم و ببینیم که چه می شود .

در این حالت که از ۵G استفاده کند به اولین گوشی ۵G سونی لقب می گیرد و با توجه به این که اسنپدراگون ۷۵۶ برای گوشی های زیر پرچمدار سطح بالا در نظر گرفته شده است ، دستگاه جدید جدید سونی می تواند همواره این که از قابلیت ۵G پشتیبانی می کند با قیمت مناسب تر نسبت به دیگر دستگاه های ۵G باشد . به عبارتی دیگر ایکسپریا ۶ میان دو دستگاه ایکسپریا ۵ و ایکسپریا ۱۰ قرار دارد .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

منبع gsmarea techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر