باتری نوت ۱۰ لایت می تواند بزرگتر از نوت ۱۰ پلاس باشد

بسیار شبیه S10 لایت نیز هست

باتری نوت ۱۰ لایت می تواند بزرگتر از نوت ۱۰ پلاس باشد

به نظر می رسد سامسونگ به زودی می تواند باتری های عظیمی را در تمام گوشی های خود قرار دهد ، زیرا شنیدن این نکته که ممکن است سامسونگ گلکسی S11 پلاس یک باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری داشته باشد ، اکنون به گوش می رسد که سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت با ظرفیت باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی نزدیک به انتشار باشد .

این اندازه باتری که توسط ناشیل چاتر مشاهده شده است در SafetyKorea (پایگاه داده صدود گواهینامه کره جنوبی) ثبت شده است و به یک تلفن با شماره مدل سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت وصل شده است .

اگر این خبر دقیق باشد گفته می شود که گلکسی نوت ۱۰ لایت باتری حتی بزرگتر از سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس که ۴۳۰۰ میلی آمپر است و آن هم باتری بسیار بزرگتر از گلکسی نوت ۱۰ ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی دارد .

با توجه به مشخصات قبلی ، ما این کار را کمی نمکی تر می گیریم ، اما قبلا شنیده ایم که سامسونگ گلکسی S10 لایت ممکن است باتری ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعتی نبز داشته باشد . بنابراین سامسونگ می تواند اندازه باتری های تمام تلفن های آینده خود را در سراسر جهان افزایش دهد .

صحبت از گلکسی S10 لایت ، رندر ها نیز از اندروید هد لاین لو رفته . ظاهرا S10 لایت و نوت ۱۰ لایت را نشان می دهد .

پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را نیز مطالعه نمایید

نوت 10 لایت

طراحی احتمالی نوت ۱۰ لایت

آنها با نشت هایی که قیل از این شده بود بنابر این چیز جدیدی برای دیدن اینجا وجود ندارد . از ویژگی اصلی  طراحی می توان به جلو تمام صفحه با دوربین سوراخ پانچ در مرکز بالا اشاره کرد. این دو گوشی بسیار شبیه یکدیگر هستند ، هرچند به نظر می رسد نوت ۱۰ لایت دارای حاشیه های کمی کوچکتر از S10 لایت است.

با ای حال ما این تصاویر را حتی بیشتر از حد معمول نمک می گیریم ، زیرا مکس جی (یک ناشر معتبر ) در توئیتر خود خاط نشان کرد که ساعت از قلم رسمی سامسونگ استفاده نمی کند ، یا زمانی را که معمولا سامسونگ استفاده می کند نشان نمی دهد . نماد های ویجت همچنین از نسخه قدیمی نرم افزار سامسونگ است . وی ادامه می دهد که این لزوما به این معنی نیستند ، بلکه قطعا از سامسونگ تهیه نمی شوند . در عوض اگر واقعی باشند ، ممکن است از یک شبکه ساز یا لوازم جانبی تهیه شوند .

این منابع ممکن است جزئیات طراحی رسمی داشته باشند یا نباشند ، اما از آنجا که با نشتهای قبلی مطابقت دارند ، در هر صورت اختمالا کاملا دقیق هستند . باید به زودی فهمید هر دو سامسونگ گلکسی S10 لایت و سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت در ژانویه شایعه شده اند .

___ با سیم پو باش تا از دنیا دور نمونی ___

 

منبع techradar

نظر شما در مورد این مطلب چیه

آدرس ایمیل شما بصورت عمومی در نظرات منتشر نخواهد شد.

لطفا از ارسال نظرات نامرتبط با این مطلب خودداری نمایید.

سیم پو از کوکی ها صرفا جهت بهبود بخشیدن تجربه کاربری شما در این وبسایت استفاده خواهد کرد.

باشه ممنون
اطلاعات بیشتر